Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání léku Norethisteron

    Dotaz z 29. 5. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, nyní užívám Norethisteron k zastavení krvácení (3x1 tbl po dobu 15 dní). V př.letáku se píše, že několik dní po skončení léčby, nastává krvácení. Následně bych měla dle Dr.začít užívat druhé balení léku (2x1 tbl od 12 dne MC). Lze toto krvácení považovat za začátek nového MC ? Děkuji.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    áno, považujte to za začiatok MC.

    S úpzdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně