uzivani leku spolus jinymi
Dobrý den,
mezi Vámi uvedenými léčivými přípravky nepanují žádné, dosud zjištěné, závažné interakce. Souběžné užívání je tedy možné.
S pozdravem
Barbora Jedličková
Podobné dotazy
uzivani leku FOXIS s jinymi leky
beru leky indapamid,prenesu,kapidin,stacyl,omeprazol a lekar me předepsal lek FOXIS.mohu ho uzivat na bolest
Užívání léku detralex v kombinaci s jinymi
Dobrý den může mitt Detralex v kombinaci s jiným léky opačný účinek? Od doby, co ho užívám, mi otekaji nohy. Děkuji
užívání léku Wobenzym
Dobrý den, užívá se Wobenzym před/po jídle? Může brát současně i s jinými léky nebo musí být rozestup? Děkuji Vokurková
Užívání některých léků a čaje z hlohu
Dobrý den mohu užívat čaj z hlohu když beru lék na tlak cosyrel, anopyrin na ředění krve a torvacard neo děkuji za odpověď
Dotaz na užívání léků
Dobrý den, na lékařský předpis užívám Prestanci 10/10, Nebilet, Omeprazol, Kinito a Desloratidin. Mohu k těmto lékům užívat potravinové doplňky od firmy Natural nutrition Sulpfateglukosamine 2x1g a...
Užívání léku Neurotop retard 300 při tetánii
Dobrý den, prosím Vás o názor při používání léku Neurotop retart 300 předepisuje se na tetánii ? Podle příbalového letáku je to lék na epilepsii, není možné abych jí tím, že budu lék užívat nebo následně...
Vhodnost užívání léků na posílení imunity
Dobrý den, mám třetí den bolest v krku, zvýšenou teplotu, včera jsem byla pozitivně testovaná na Covid. Užívám Paralen a vitamín C, tantum Verde. Mohu si nyní nasadit Wobenzym Imun?Je mi 64 let a užívám...
Užívání léků na ředění krve a mast elocom
Dobrý den užívám lék trombex anopyrin 100mg a cosyrel mohu zároveň používat mast elocom a jak dlouho se může elocom používat? Děkuji za odpověď
Důvod dvouhodinového odstupu při užívání léku FORLAX a dalších medikamentů
Dobrý den, chci se zeptat, proč se musí čekat 2 hodiny po užití léku FORLAX , než mohu vzít ostatní léky? To snad jen u léku TITANLAX, myslím. Děkuji.
užívání léků
Dobrý den, prosim Vás, je možné zapíjet léky magnosolvem? Užívám citalec s nebiletem. Ještě prosim, můžu léky užívat hned za sebou, nebo je lepší mít mezi němi pauzu? Děkuji za odpověď.
Nejnovější otázky v poradně
Psychické problémy při vysazování Medrolu
Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice
Výběr vhodných probiotik
Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...
Biseptol a dieta
Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji
Dlouhodobé trávicí obtíže
Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...
