Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Lipanthylu

    Dotaz z 11. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám nově předepsáno Lipanthyl M267mg, mám užívat 1tbl večer. Dočetla jsem se, že se musí užívat s jídlem, ale já už odpoledne ani večer nic nejím. Můj dotaz je, zda je opravdu nutné brát s jídlem a pokud ano, mohla bych ho užívat třeba už s obědem či snídaní?
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    je důležité užívat tobolku s jídlem – při užití nalačno nemůže lék správně působit. O přesném dávkování se musíte poradit s ošetřujícím lékařem, zná Váš zdravotní stav a případnou další medikaci.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně