Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • užívání neurolu

    Dotaz z 22. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Doktorka - psychiatr mně léčí neurolem 0,25 mg 2x2 tablety ráno a v poledne. Nyní mně předepsala tento neurol a to 12 krabiček, t.j. 30x12=360 tablet. Co to znamená, co mám dělat? Děkuji.
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    to nazoaj netuším, ako ste sa dohodli s lekárom ohľadom budúceho dávkovania, no 12 krabičiek je veľa, keďže Neurol je návykový, preto sa o tom porozprávajte s lekárom.

    S pozdravom Štupáková 

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně