Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Uzivani Penbene

    Dotaz z 24. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobry den,syn-13let dostal Penbene 1,5MIU 3x1.tbl na 10d.Uziva s cas.odstupem RebioMax ATB,je po 10d.vyuzivani vhodne doplnit jeste treba Vitar Probiotika EKO na 30 dni,nebo probiot.staci? Dale bych rada nasadila BetaGlukan BioCell Mycomedica.Je mozne uzivani s atb.,nebo mam nasadit po skonc.atb?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

     

    Pěkný den,

    probiotika je doporučeno užívat ještě dva týdny po ukončení antibiotické terapie (v průběhu terapie dodržte mezi antibiotiky a probiotiky alespoň 3hodinový rozestup), aby došlo ke srovnání a obnově přirozené mikroflóry. Imunoglukan lze podávat již během antibiotické léčby.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně