Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání staloral a doxyhexal

    Dotaz z 23. 12. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, dlouhodobě užívám staloral (bříza) a nyní mám předepsaný doxyhexal. Můžu pokračovat se staloralem nebo po dobu užívání antibiotik vysadit? Děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    obecně by se měla léčba přerušit při těžším respiračním infektu, při léčbě antibiotiky, před a po očkováním apod. O dalším postupu by měl ale rozhodnout ošetřující lékař.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně