Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Užívání Vigantolu

    Dotaz z 29. 9. 2020 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den,ako prosím užívat Vigantol keď kojim?Kapnout si ho do něčeho a pak spolknout?U 1 dceri mám zkušenost s bolenim bříška tak mudr.povedala že mam ja užívat.Dakujem
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková

     Dobrý den, kapky stačí nakapat na lžičku a zapít. Dávkování pro dospělé určí lékař, obvykle 3 kapky denně, případně 1xtýdně 21 kapek. Vitamin D je rozpustný v tucích, pro lepší vstřebávání doporučuji zapít mlékem, nebo užívat s jídlem. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně