Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Úzkost,deprese,rozchod

    Dotaz z 24. 9. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den. Je mi zle po rozchodu. Nemohu se na nic soustředit, jsem plačtivá,emočně rozházená a cítím neskutečné smutno,nechuť a nenáladu do věcí. Jako když je vše beze smyslu a zbytečné.Je lepší nasadit SSRI nebo stratteru?Co by tento problém mohlo více podpořit?ADHD nemám,ale hůře se mi soustředí.
     Mgr. Jana Vaverová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Jana Vaverová

    Dobrý den,
    neznám Vaši celkovou anamnézu, proto rozhodnutí, jaká léčiva začít užívat náleží ošetřujícímu lékaři (i vzhledem k tomu, že Vám je musí předepsat).
    Přeji krásný zbytek dne.
    Vaverová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně