Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vigantol a vitamíny pro kojící - vitamín D3

    Dotaz z 24. 8. 2018 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chtěla bych Vás požádat o radu, zda je vhodné při kojení současně dávat miminku Vigantol (1 kapka denně) a současně jako matka brát vitamíny pro kojící (na střídačku Fertiprona a Chytré miminko). Ptám se proto, aby miminko nedostávalo příliš mnoho vitamínu D3, než kolik je pro něj zdravé. Děkuji, hezký den!
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Daniela Vondráčková
    Dobrý den, můžete užívat i vitamíny, miminko nepředávkujete. Loučí se Daniela

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně