Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Višněvského balzám pro psa

    Dotaz z 15. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den.Mám fenku bostona a něco si asi pichla do zadní nohy.Má to celé červené a nateklé. Mohu ji na to dát višňák? A kdyby si to náhodou oblizla, nebude ji špatně ? Moc díky za odpověď.
    Mgr. Barbora Jedličková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Barbora Jedličková

    Dobrý den,

    k tlumení zánětu, který se objeví v případě zapíchnuté osiny nebo jiného předmětu, lze použít obvaz s Višněvským balzámem. Psa by ale vždy měl vidět veterinární lékař, který postižné místo ošetří a podá příslušnou medikaci. Psovi je vhodné zabránit v olizování místa, kde se zánět nachází.

    S pozdravem a přáním hezkého dne

    Barbora Jedličková

    Nejnovější otázky v poradně

    Příbuzné