Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • vreya

    Dotaz z 26. 7. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, 19.07. jsem mela menstruaci a 23.07.jsem měla užít 1.tabletu z 1.tydne zapomněla jsem vreyu užít a dnes je pátek 26.07.prosím jak mám postupovat?Užívám antikoncepci Vreya děkuji za odpověď
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

    Pekný deň,

    tak začnite užívať nové platíčko, no prvý týždeň užívania používajte aj inú metódu bariérovej antikoncepcie (napr. kondóm).

    S pozdravom Štupáková

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně