Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysazení Elicea

    Dotaz z 3. 3. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Zdravím, již druhý tyden vysazuji Elicea poplném užíváni od prosince. Nyní neberu už žádnou pilulku. Třetí den se cítím malátně, jako bych byla opilá, psychicky unavená, zavřela bych oči a spala. Může se jednat o vedlejší efekt? Měla jsem z léku rozšířené zornice, přijde mi že jsem hodně přibrala.
    Mgr. Sabina Lazorová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Sabina Lazorová

    Dobrý deň, pokiaľ vysadzujete podľa pokynov lekára, príznaky z vysadenia by mali byť mierne, avšak každý pacient reaguje individuálne. Skutočne môže ísť o stav po vysadení lieku, obvykle vymizne do niekoľkých dní od vysadenia. Odporúča sa zvýšený príjem magnézia, ktoré podporuje vlastnú tvobu serotonínu a pôsobí na malátnosť a únavu. SSRI antidepresíva zvyšujú chuť do jedla, preto pacienti môžu zaznamenať zvýšenie telesnej váhy. S pozdravom Sabina Lazorová

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně