Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vysazování AD Elicea

    Dotaz z 30. 10. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, chci se zeptat zda je možné začít proces vysazování AD Elicea 10mg kdy jsem bral 1 denně kvůli mírným úzkostem v kombinaci s Lexaurinem (2x denně půlku). Zlepšení stavu nastalo již během prvního týdne. Mám pocit že postačil samotný Lexaurin. Nerad bych zbytečně bral AD delší dobu. Děkuji.
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    tento krok konzultujte s ošetřujícím lékařem, neboť ten zná Váš zdravotní stav a důvod nasazení léků. Jen doplním, že u skupiny benzodiazepinů platí pravidlo čím méně, tím lépe. Kvůli vysoké návykovosti nemá být Lexaurin užíván déle než 12 týdnů.

    S přáním hezkého dne.

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    • Snížení AD Elicea

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat od prosince 2022 jsem brala Elicea 15mg na úzkost a panickou ataku. Momentálně jsem 17tý den na 10mg a cca 5dní cítím občasné napětí(třes) a větší únavu. Může to být...

    • AD + alkohol

      Dobry den,druhy den uzivam AD elicea 10mg + neurol 0,25mg jeden prasek rano. Zajimalo by me ,kdyz za 14 dni mame oslavu ,jak moc dopredu musim AD vysadit abych mohla pit alkohol. Diky

    • Užívání ashwagandy po vysazení antidepresiv

      Dobrý den, mám dotaz. Před 2 měsíci jsme vysadila eliceu, kterou jsem brala skoro 3 roky a uvažuji nad bráním ashwagandy pro snížení napětí atd. Je to dobrý nápad, když jsem nedávno vysazovala AD? Děkuji

    Nejnovější otázky v poradně