Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Vyšetření moči

    Dotaz z 4. 11. 2023 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, mám dotaz do laboratoře jsem odnesl moč ale jelikož jsem neměl zkumavkutak jsem použil skleničku kde před tím bylo koření. A teď se obávám zda nebudevýsledek zkreslený, dozvěděl jsem se že takhle můževvýsledek zkreslovat např v nádobce po sladkém atd.Jak může být výsledek zkreslený.děkuji
    PharmDr. Radka Procházková
    Na dotaz odpovídá
    PharmDr. Radka Procházková

    Dobrý den,

    ano, může dojít k ovlivnění výsledku. Vzorek moči je ideální uchovávat ve zkumavkách k tomu určených, které se dají zakoupit běžně v lékárně.

    S přáním hezkého dne. 

    Procházková Radka

    Podobné dotazy

    Nejnovější otázky v poradně