Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • zapo měla jsem před vakcinaci říci o eliguis

    Dotaz z 15. 12. 2021 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    při třetí vakcinaci bez registru jsem zapomnněla říci že beru eliguis 5mg a dostala jsem injekci na možné následky.to bylo včera.ted mi bolí rameno je mi 77 let mám mít obavu znásledku? děkuji za odpovéd.po 2astra zeneka jsem dostala nějakou comirnaty
    Mgr. Klaudia Štupáková
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Klaudia Štupáková

     Pekný deň,

    ak Vám nič nebolo po prvej a druhej dávke, tak je málo pravdepoboné, že budete mať problém po tretej dávke, ak užívate Eliquis pravidelne. Ak by sa ale objavili nežiadúce účinky, kontaktujte lekára.

    S pozdravom Hutníková Klaudia 

    Nejnovější otázky v poradně