Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • žilka

    Dotaz z 3. 8. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    dobry den pri uklidu mi praskla zilka na prstu ruky vstreba se to samo neboje potreba necim namazat dekuji
    Markéta Kejdušová, Dis.
    Na dotaz odpovídá
    Markéta Kejdušová, Dis.

    Dobrý den, prasklá žilka se vstřebá sama, pro urychlení vstřebání můžete aplikovat Lioton gel 1-3x denně. 
    Vnitřně můžete podpořit pevnost cév doplňkem stravy Dr. Max Rutimax, užívají se 2 tablety denně.
    Všechny zmíněné přípravky zakoupíte v lékárnách Dr. max a na www.drmax.cz

    Podobné dotazy

    • Prasklá žílka v oku

      Dobrý den. Dcera(2roky) má už třetí den prasklou žilku v oku. Můžete mi doporučit nějaké vitamíny nebo kapky? Děkuji za odpověď

    • Červené žilky v oku miminka

      Dobrý den, 11 měsíční dcera má po celých očích červené žilky. Doktorka poradila kapat ocuflash, ale dcera si nenechá do očí kápnout, ať dělám cokoliv. Je možné použít něco jiného, aniž bych ji musela...

    • Fialové žilky na varlatech

      Dobrý den, Nedávno jsem si všiml fialových žilek na varlatech po přitlačení varlete na šourek jsou vidět fialové žilky některé menší světlejší a asi dvě větší tmavší je to v pořádku ? Mám problém z...

    • Praskla zilka zrovna teď

      Praskla zilka v oku nebo cevka

    • prasklé žilky v oku

      Dobrý den . Již několik let mám v oku prasklé dvě žilky, které nezmizely.Pomohou na to nějaké kapky bez předpisu? Děkuji za odpověď

    • Prasklá žilka na prstu zanechala tvrdý hrbolek

      Dobrý tak 14 dní zpět mne praskla žilka na prstu. Modřiny se brzy vstřebává, ale teď tam v ohybu prstu zůstal v zilce tvrdý malý hrbolek. Děkuji za info

    • prasklé žilky

      Dobrý den, včera večer sem si všimla že mám prasklé žilky obou očí jednom vic a jednom min nevím zčeho.Mám tu kapky torbex po dětech můžu je uzit?2x sem je zkusila uzit.Děkuji za odpoved.

    • žilka

      Dobrý den, chtěla bych se zeptat, pokud mám prasklou žilku v oku už několik měsíců měla bych jít na kontrolu k doktorovi a nebo stačí brát nějaké prášky a pokud ano tak jaké? Děkuji, hezký den.

    • Praskání žilky v oku

      Dobrý den,letos již minimálně po čtvrté mi praskla žilka v oku U očního lékaře bylo vše v pořádku.Je možné,že na toto má vliv i zvýšený stres?O nedostatku spánku vím,s tím nám problém již spoustu...

    • metličkové žilky

      Dobrý den, mám dotaz. Mohla bych používat krém Remescar na metličkové žilky, když jsem cca 5 měsíců po skleroterapii? Ta mi bohužel nějak výrazněji nepomohla. Děkuji za odpověď Mlčochová

    Nejnovější otázky v poradně