Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Znovupoužití otevřeného sirupu Ospen

    Dotaz z 24. 3. 2024 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, asi před měsícem syn (3 roky) užíval na angínu sirup Ospen. Angínu má teď znovu, opět mu byl předepsán sirup Ospen. Je možné znovu použít načatý sirup z minula (stále uchovávaný v lednici)?
    Mgr. Silvie Doležalová
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Silvie Doležalová

    Dobrý den,

    ano, v tomto případě se řiďte expirací na obalu léčivého přípravku. Doba použitelnosti se vztahuje k poslednímu dni uvedeného měsíce. Je ovšem třeba dodržet délku léčby stanovenou lékařem, proto bude pravděpodobně třeba pořídit ještě další balení.

    S pozdravem

    Silvie Doležalová

    Podobné dotazy

    • Angína u 5 letého dítěte

      Dobrý den chtěla jsem se zeptat jestli může dcera užívat antibiotika OSPEN 500/30tab když v příbalovém letáku píšou od 6 let,že se užívá.A paní doktorka nám ho napsala.Dcera bude mít 6 let 1.prosince...

    Nejnovější otázky v poradně