Přeskočit na hlavní obsah
0 výsledků
  • 0 Kč
    Rychlý košík zavřen
  • Zoloft a femibion

    Dotaz z 28. 3. 2025 1 minuta čtení
    Anonymní otázka
    Dobrý den, beru AD Zoloft a plánujeme miminko, je možné k AD brát i např. Femibion nebo Fertipromu? Děkuji.
    Mgr. Tereza Juhasz
    Na dotaz odpovídá
    Mgr. Tereza Juhasz

    Dobrý den,

    ano vitamíny můžete užívat.

    S přáním hezkého dne Tereza Juhász

    Podobné dotazy

    • Je Cyteal vhodný v těhotenství?

      Dobrý den, trpím na ekzém a dnes mi na kožním byl předepsán Cyteal na oplachování. Je vhodný v těhotenství? Jsem již ve 3. trimestru a užívám i následující léčbu: Zoloft 50mg 1-0-0, Zodac 1-0-0, Ecobec...

    Nejnovější otázky v poradně