zvýšena ospalost
Dobrý den,
může se jednat o nežádoucí účinek léku Elicea.
S přáním hezkého dne.
Procházková Radka
Podobné dotazy
Kombinace Tebokanu a Trittica 75 mg: Co je třeba zvážit?
Můžu brát Tebokan, když dlouhodobě beru Trittico 75 mg?
Současné užívání Xarelta a kozlíku lékařského – na co si dát pozor?
Dobrý den, mohu užívat současně xalerto a kozlik lékařský?
Tiapridal a Zolpinox
Dobry den,prosim vas kombinaciaTiapridal a Zolpinox?
Argofan, Quetiapin a DHC Continus
Dobrý den,mohu kombinaci Argofan 150 ráno, večer Quetiapin 300. Ráno DHC Continus 60mg?
Rychlý srdeční tep.
Moje dcera ,má vysoký srdeční tep .Tep 90 za min.vklidu.Tlak 115 na 80. Paní doktorka ji naordinovala EGILOK .Pul ráno ,pul večer. Prosím o radu,jestli je ,zprávná medikace. Předem, děkuji.
Skudexa
Skudexa a venaflaxin mylan 75mg antidepresiva mám bolesti zad můžu s odstupem času si vzít skudexu děkuji
Kombinace Prothiaden, Prothazin, meduňkový čaj a Panadol: Možnosti současného užití a doporučení.
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli je možné kombinovat večer Prothiaden 75 mg. Prothazin na spaní, Medunkový čaj a panadol ? Je možno tyhle léky užít současně ,nebo je nutno mezi některými udělat...
Reakce na léky?
Dobrý den, již 2 a půl měsíce beru antidepresiva Asentra a před 14 dny mi byla předepsána Zyprexa. Asi 3 dny mám průjem, jsem hodně nervózní a dnes mi nad levým kolenem pořád škube. Připadám si děsně...
Užívání Depakine Chrono s antihistaminiky: Je kombinace s Fenistilem bezpečná?
Dobry den, Lze při užívání léků Depakine Chrono 300 podávat antihistaminika, např. Fenistil? Děkuji!
Fevarin a kvetiapin
Dobrý den.Je možné kombinovat Fevarin250mg a kvetiapin na spaní?
Nejnovější otázky v poradně
Psychické problémy při vysazování Medrolu
Dobrý den,kdy vymizí psychické problémy způsobené postupným vysazováním Medrolu ,užívaném asi dva mesice
Výběr vhodných probiotik
Dobrý den, po vaginální mykóze bych chtěla pomocí polykacích probiotik těmto potížím aspoň trochu pro příště předcházet. Je možné užívat např. jen Laktobacily 10 premium, či spíš něco konkrétnějšího?...
Biseptol a dieta
Dobrý den, dostala jsem Biseptol na zánět močových cest. Domnívám se, že se při něm nesmí jíst kyselé a mléčné potraviny. Nepletu se? Děkuji
Dlouhodobé trávicí obtíže
Dobrý den, už 3 měsíce mám takové střídání tlaku v podbřišku uprostřed, k tomu nadýmání, pocit plnosti, špatný odchod plynů a i stolice, neni to pořád 24/7, ale mám to takhle často, do toho mám stolici...
