Zpátky do školy

Zpátky do školy. Nejen zdravé svačiny nakoupíte na e-shopu Dr. Max
Svačiny a zdravá výživa

Uteklo to jako voda. Prázdniny se chýlí ke konci a škola klepe na dveře. V e-shopu Dr. Max jsme připraveni – sestavili jsme pro vás speciální nabídku produktů pro malé i velké školáky. Vybírejte z našich tipů na zdravé svačiny a snídaně, které dodají živiny i energii pro zvládnutí nového školního roku. Inspirujte se našimi tipy a udělejte si zásobu cereálií, oříšků či sušeného ovoce.

Cereálie a mysli (müsli)
Ořechy a semínka
Snídaňové kaše
Sušené ovoce
Bezlepková svačinka
Šťávy a nápoje nejen pro děti
Zdravé mlsání
Ovocné kapsičky
Ovocné, ořechové a müsli tyčinky
Buďte připraveni na návrat do školy. Dětské vitamíny.

V batůžku školáka by neměla chybět zdravá a zároveň chutná svačinka, nicméně na e-shopu Dr. Max můžete pořídit třeba i novou designovou lahev na vodu či originální vlasové doplňky. Nezapomeňte vitaminy na podporu imunity nejen pro děti, ale také pro vás, a další produkty, s nimiž zvládnete přechod z prázdninového režimu na jedničku!

Buďte připraveni na návrat do školy. Dětské vitamíny.
Vitamíny pro děti

Nezapomeňte na podporu imunity svých potomků, aby zůstali zdraví, až přijdou první sychravé dny. Děti milují vitaminy různých tvarů a příchutí, dopřejte jim tedy rybičky, dinosaury či zvířátka z farmy s obsahem všech důležitých vitaminů a minerálů.

Pro (ne)unavené rodiče

Začátek nového školního roku bývá náročný nejen pro děti, ale i pro rodiče. Myslete tedy i na sebe. Zvládnout stres z přechodu na běžný školní režim pomohou osvědčené doplňky stravy s obsahem adaptogenů, bylinných výtažků, vitaminů skupiny B nebo hořčíku.

Lahve do školy

Lahev na vodu je nezbytnou výbavou každého školáka. V naší nabídce najdete dětské lahve pro výrobníky sodové vody v různých velikostech a designech. Zajímavou možností jsou filtrační lahve, které promění „kohoutovku“ v křišťálově čistou vodu se svěží chutí.

Sponky a gumičky pro malé i velké parádnice

Nové vlasové doplňky perfektně doladí letošní školní outfit vaší princezny. U nás najdete pestrou nabídku gumiček, sponek, čelenek a dalších pomůcek pro pohodlnou tvorbu dokonalých účesů. Některé z nich jsou speciálně navržené pro jemné dětské vlásky.

Přípravky proti vším

Přinést si ze školy vši není nic zvláštního. Buďte připraveni na případnou invazi nevítaných návštěvníku a mějte připravený přípravek proti vším. Pokud se vši objeví ve třídě, můžete vlasy svého dítěte ošetřit preventivním sprejem pro celodenní ochranu.

Široká nabídka pro úspěšný školní rok. T e-shopu Dr. Max nemujsí přijít jen léky.