Oslavte s námi Valentýn

2derm

Řadit
Filtry výpisu
2derm REHA special barierový krém 20 ml

20 ml

Kosmetika

Bariérový krém je indiferentní krém s neomezenou dobou používání. Primárně je určen pro podporu regenerace při aktuních a subaktuních stavech kožních onemocnění s poruchou bariérové funkce a u kožních traumat.

  299 Kč
  2derm REHA lotio 200 ml

  200 ml

  Kosmetika

  Mikroemulzní systém pro velkoplošné ošetření atopické, citlivé a suché pokožky. Pro dospělé a děti od 3 let věku.

   435 Kč
   2derm Barierový krém transparent 50 ml

   50 ml

   Kosmetika

   Krém/pasta vhodná pro přecitlivělou a podrážděnou pokožku. Udržuje pokožku ve zdravém stavu a upravuje ochrannou bariérovou funkci kožního povrchu.

    635 Kč

    Hledáte pouze přípravky k prevenci a běžné péči o zdravou pokožku? Nebo máte kožní problém, který potřebujete řešit? Odpověď na každou otázku ohledně lidské kůže nabízí společnost 2DERM. Ta vytvořila široké portfolium produktů sloužících k pravidelné každodenní péči o všechny typy pleti.

    Vyberte si z nabídky přípravků podle toho, zda hledáte vhodné pomocníky ke každodenní péči, nebo zda požadujete rychlou pomoc. Všechny přípravky jsou obohaceny o přírodní látky, které působí blahodárně na kožní buňky a posilují jejich přirozenou obranyschopnost. Produkty jsou vhodné na zdravou pokožku, ale také na citlivou či poškozenou kůži.

    Podpořte přirozenou regeneraci podrážděné pokožky a využijte speciální 2DERM REHA produkty, které se aplikují na malé plochy postižených míst. Přípravky vám přinesou okamžitou úlevu od svědění, zarudnutí nebo jiného poškození. Vyživují pokožku a zanechávají ji hebkou a pružnou.