A-Derma Cutalgan Ultra-zklidňující sprej 100 ml

Kosmetika

Značka: A-DERMA
Poskytuje křehké a přecitlivělé pokožce okamžitý chladivý efekt. Zklidňuje podráždění a nepříjemné pocity pnutí a svědění po dobu až 6 hodin.
Skladem na e-shopu
225 ušetříte 74 Kč

Původní cena 299 Kč , sleva 25%

Nejnižší cena před slevou: 299 Kč

O produktu

50118662

Křehká kůže bývá přecitlivělá a snadno se nechá vyvést z rovnováhy. Pocity pnutí, svědění či pálení jsou nepříjemné a svádí k tomu se pokožky dotýkat a vše zhoršovat. A-Derma Cutalgan Ultra-zklidňující sprej poskytuje pokožce okamžitý chladivý efekt. Díky výtažkům z ovsa Rhealba a extraktu z vilcacory zklidňuje nepříjemné pocity na pokožce po dobu až 6 hodin. Testováno na křehké pokožce, včetně pokožky se sklonem k atopii a k šupinatění. Vhodné pro dospělé i děti od kojeneckého věku.

Výsledek:

  • poskytuje okamžitý chladivý efekt
  • zklidňuje nepříjemné pocity na pokožce až na 6 hodin
  • obsahuje přírodní zklidňující extrakty

Složení

Sprej je obohacen o extrakt z výhonků (mladých rostlinek) ovsa Rhealba® (získaných z organického zemědělství), který posiluje a chrání kožní bariéru. Dále také o přírodní extrakt z peruánské liliány – aktivní látka, která pomáhá ulevit pokožce.

Použití

Protřepejte a nastříkejte na kůži ze vzdálenosti 20 cm. Aplikujte dle potřeby, maximálně však 6x za den. V případě potřeby rozetřete. Pro aplikaci na obličej nastříkejte přípravek do dlaní a poté naneste na obličej.

Upozornění

Zabraňte styku s očima.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.