A-Derma

Francouzská společnost A-Derma je specialistou na poli kosmetiky, jejíž základ tvoří přírodní látky, především oves Rhealba, pečlivě vybíraný z více než 80 druhů ovsa. Jeho příznivé a zklidňující účinky ocení ženy i muži s každým typem pleti. Mimořádně příznivě však výrobky A-Derma působí na jemnou a křehkou pokožku.

Seřadit podle
A-Derma Protect AH

reparační mléko po opalování 250 ml

Kosmetika

Reparační mléko intenzivně hydratuje a zklidňuje pokožku.
485
A-derma Protect SPF50+

sprej 200 ml

Kosmetika

Ochranný sprej s faktorem SPF50+ pro všechny bez rozdílu věku.
455
A-Derma Dermalibour+

reparační CICA-Krém 100 ml

Kosmetika

Obnovuje, zklidňuje a čistí podrážděnou pokožku.
395
A-Derma Protect Sprej pro děti SPF50+

200 ml + Sprej SPF50+ 200 ml

Kosmetika

Výhodné balení dvou produktů od značky A-Derma, které chrání pokožku před slunečním zářením.
979
A-Derma Phys-AC Hydra

kompenzační krém 40 ml

Kosmetika

Péče pro aknózní pleť narušenou dráždivou a vysušující léčbou.
389
A-Derma AD SPF50+

opalovací krém 150 ml

Kosmetika

Velmi vysoká ochrana SPF 50+ pro pokožku se sklonem k atopii.
485
A-Derma Protect Kids SPF50+

mléko pro děti 250 ml

Kosmetika

Opalovací mléko s vysokou ochranou pro jemnou dětskou pokožku.
565

Výrobky A-Derma vynikají jednoduchostí a účinností. Jsou složeny z minimálního počtu ingrediencí. Společnost si zakládá na přírodních látkách. Vaše pokožka bude zdravější a přirozeně rozzářenější, jelikož na ni nebudete působit esenciálními oleji, barvivy ani alkoholem. Celá řada výrobků, pokud to není nezbytně nutné, neobsahuje dokonce ani parfemaci. Příznivé účinky na své pleti uvidíte téměř ihned. A-Derma se neustále vyvíjí a využívá farmaceutických postupů k vývoji dalších aktivních látek. Ve výsledku tedy oceníte tu nejvyšší účinnost. S tím jde ruku v ruce také komfortní využití. Složení výrobků je krémové a extra jemné, na vaši pleť proto působí ještě příjemněji a blahodárněji.

Produkty pro celou rodinu

A-Derma nabízí výrobky pro obličej i celé tělo, které jsou vhodné pro všechny typy pleti. Začněte ihned se základní péčí a poznejte výhody přírodního ovesného mléka Rhealba, které vám pokožku ihned zklidní a zvláční. Pro všechny s atopickou nebo velmi suchou pokožkou vytvořila A-Derma produktovou řadu Exomega. Kombinace ovsa Rhealba a Filaxerinu zajistí okamžité zklidnění kůže a přirozenou obnovu kožní bariéry.  

Konec akné

Trápí vás neustále se tvořící pupínky na obličeji i po celém těle? Vyzkoušejte výrobky z produktové řady Phys-AC. Jde o první řadu od A-Dermy, která se výhradně zaměřuje na řešení problémů s akné. Výrobky jsou obohacené hydratačními složkami, které se starají o obnovu kůže a vrácení její fyziologické rovnováhy.