ACC®

  (7)

Pro všechny, kteří nechtějí, aby jim kašel narušil plány, je tu ACC® pro léčbu vlhkého kašle.

Léčivé přípravky ACC® se užívají k léčbě akutních i chronických onemocnění dýchacích cest, která jsou provázena intenzivní tvorbou hustého vazkého hlenu a vlhkým kašlem. Účinná látka N-acetylcystein rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a díky antioxidačnímu účinku chrání plicní buňky před poškozením. ACC® má rychlý nástup účinku, čímž dochází k rychlé úlevě.

ACC rozumíme kašli.

Jak ACC® zvládne váš kašel?

Když suchý a dráždivý kašel přejde do vlhkého kašle, je potřeba ředit hustý hlen. ACC® rozpouští vazký hustý hlen v dýchacích cestách, tím usnadňuje jeho vykašlávání a dýchací cesty uvolňuje. Kašel se zmírňuje a napomáhá to rychlejšímu uzdravení. Zároveň má ACC® antioxidační vlastnosti, které detoxikují volné radikály a chrání tím plicní buňky před poškozením způsobeným oxidačním stresem. Aby váš den hladce plynul!

ACC Dospělý a dospívající 14+ let
ACC Děti 6-14 let
ACC Děti 2-5 let
Seřadit podle
 • K léčbě vlhkého kašle s tvorbou hustého hlenu.
 • K léčbě vlhkého kašle s tvorbou hustého hlenu.
 • K léčbě vlhkého kašle s tvorbou hustého hlenu.
 • K léčbě vlhkého kašle s tvorbou hustého hlenu.
 • ACC® Sirup na vlhký kašel pro dospělé a děti od 2 let. Díky trojímu účinku rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a chrání plicní buňky.
 • Sirup k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest.
 • K léčbě vlhkého kašle s tvorbou hustého hlenu.
  ACC rozumíme kašli.

  Dospělý a dospívající 14+ let

  ACC Dospělý a dospívající 14+ let

  ACC® s trojím účinkem rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a díky antioxidačnímu účinku chrání plicní buňky před poškozením oxidačním stresem.

  ACC® Long 600 mg šumivé tablety jsou nejoblíbenějším léčivým přípravkem v portfoliu ACC®. Stačí jedna šumivá tableta denně. Mají příjemné ostružinové aroma. K dostání v balení po 10 a 20 šumivých tabletách. Dospělí a dospívající od 14 let užívají 1krát denně 1 šumivou tabletu. Mladším 14 let se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v šumivé tabletě nepodává.

  ACC® Sirup je vhodný pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® Sirup a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. Má příjemné třešňové aroma a dobře chutná. Pro dospělé a dospívající od 14 let je doporučená denní dávka 10 ml 2–3krát denně. K dostání v balení 100 ml nebo v cenově výhodnějším 200 ml balení.

  ACC® 200 mg tvrdé tobolky jsou vhodné pro dospělé, dospívající a děti od 6 let. Vhodná léková forma pro pacienty s intolerancí laktózy preferující tobolky. Dospělí a dospívající od 14 let užívají 2–3krát denně 1 tobolku. 


  Děti 6-14 let

  ACC Děti 6-14 let

  Pro děti a dospívající od 6–14 let jsou vhodnými přípravky ACC® Sirup, ACC® Neo 200 mg šumivé tablety nebo ACC® 200 mg tvrdé tobolky. ACC® s trojím účinkem rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a díky antioxidačnímu účinku chrání plicní buňky před oxidačním stresem.

  ACC® Sirup je vhodný pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® Sirup a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. Má příjemné třešňové aroma a dobře chutná. Pro děti 6–14 let je doporučená denní dávka 5 ml 3–4krát denně. K dostání v balení 100 ml nebo v cenově výhodnějším 200 ml balení.

  ACC® Neo 200 mg šumivé tablety s příjemným ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro děti od 6 let. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle. Rozpustné v teplé i studené vodě. Doporučené dávkování pro děti 6–14 let je 1 tableta 2krát denně.

  ACC® 200 mg tvrdé tobolky jsou vhodné pro děti a dospívající od 6 let. Děti ve věku 6–14 let užívají 2krát denně 1 tobolku. Dětem do 6 let věku se přípravek vzhledem k množství léčivé látky v tobolce nepodává.


  Děti 2-5 let

  ACC Děti 2-5 let

  Pro nejmenší děti od 2 let jsou vhodnou lékovou formou ACC® Sirup nebo ACC® NEO 100 mg šumivé tablety. ACC® s trojím účinkem rozpouští hlen, usnadňuje vykašlávání a má navíc antioxidační účinek.

  ACC® Sirup je vhodný pro celou rodinu. Již od prvních příznaků kašle se můžete spolehnout na ACC® Sirup a přizpůsobit dávku podle věku členů rodiny. Má příjemné třešňové aroma a dobře chutná. Pro děti 2–5 let je doporučené dávkování 5 ml 2–3krát denně.

  ACC® Neo 100 mg šumivé tablety s příjemným ostružinovým aroma jsou určené pro léčbu vlhkého kašle pro děti od 2 let. Vhodné k užívání od prvních příznaků kašle. Rozpustné v teplé i studené vodě. Doporučené dávkování pro děti 2–5 let je 1 tableta 100 mg 2–3krát denně.  Upozornění

  LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK. ACC® LONG 600 mg šumivé tablety, ACC® Neo 200 mg šumivé tablety, ACC® Neo 100 mg šumivé tablety, ACC® Sirup 20mg/ml, ACC® 200 mg tvrdé tobolky jsou volně prodejné léčivé přípravky na vlhký kašel. K vnitřnímu užití s účinnou látkou acetylcystein. Přípravek ACC® 100 Neo obsahuje sodík a laktózu. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů. Přípravek ACC® SIRUP 20 mg/ml obsahuje sodík a methylparaben. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku, methylparaben může způsobit alergické reakce. ACC® SIRUP 20 mg/ml je vhodný pro diabetiky.