Registrovaný léčivý přípravek

Dr. Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

Značka: DR. MAX

Acetylcystein Dr. Max 600 mg, šumivé tablety se užívají při akutních onemocněních dýchacích cest doprovázených tvorbou vazkého hlenu a obtížným vykašláváním u dospívajících od 14 let a dospělých.

Odstranit
Přihlaste se a získejte za 119 Kč (sleva 18%)
145

Nejnižší cena za posledních 30 dní: 145 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč.

O produktu: Dr. Max Acetylcystein 600 mg 10 šumivých tablet

50113554

Úvod

Acetylcystein Dr. Max 600 mg obsahuje acetylcystein, který rozpouští vazký hlen v dýchacích cestách. Přípravek Acetylcystein Dr. Max 600 mg se užívá k léčbě akutních onemocnění dýchacích cest během běžného nachlazení, spojených s obtížným vykašláváním a tvorbou viskózního hlenu. Užívá se na vlhký kašel. Šumivé tablety Acetylcystein Dr. Max 600 mg jsou určeny pro dospělé a dospívající od 14 let.


Dávkování

Dospělí užívají 1x denně 1 šumivou tabletu. Dospívající od 14 let užívají 2x denně ½ šumivé tablety. Acetylcystein Dr. Max 600 mg nemá být užíván déle než 4-5 dnů bez porady s lékařem. Pro vysoký obsah léčivé látky není přípravek vhodný pro děti a dospívající mladší než 14 let.


Složení

Léčivou látkou je acetylcystein acetylcysteinum 600 mg v jedné šumivé tabletě.

Pomocnými látkami jsou bezvodá kyselina citronová, kyselina askorbová, dihydrát natrium-citrátu, natrium-cyklamát, dihydrát sodné soli sacharinu, mannitol, hydrogenuhličitan sodný, uhličitan sodný, laktosa, citronové aroma v prášku (obsahuje citronovou silici, přírodní/přírodně identickou citronovou silici, mannitol, maltodextrin, glukonolakton, sorbitol a koloidní bezvodý oxid křemičitý).


Upozornění

Přípravek Acetylcystein Dr. Max obsahuje laktózu, sorbitol a směsi sodíku. Nutno vzít v úvahu u pacientů na dietě s nízkým obsahem sodíku a při nesnášenlivosti některých cukrů.

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.