Actilac 30 tobolek

Doplněk stravy

Značka: ACTILAC
ActiLac je doplněk stravy s obsahem 8 kmenů laktobacilů a bifidobakterií (probiotika) doplněných o vlákninu inulin (prebiotikum). Pro dospělé a děti od 3 let.
Skladem na e-shopu
279

Cena za 1 kus: 9 Kč

O produktu

50141727

Laktobacily a bifidobakterie (probiotika) se vyskytují v zažívacím traktu a tvoří přirozenou střevní mikroflóru. Střevní mikroflóra ovlivňuje trávení i zdraví organismu. K narušení rovnováhy střevní flóry může dojít např. užíváním antibiotik, změnou stravy nebo prostředí. Prebiotika slouží jako živiny pro probiotika. ActiLac obsahuje komplex 8 probiotických kmenů v dávce 1x 109 životaschopných organismů v 1 tobolce a rozpustné vlákniny inulinu (prebiotikum). Celkové množství životaschopných bakteriálních kmenů je firmou garantováno i po 2-letém skladování. Přípravek je vhodný pro dospělé a děti od 3 let.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje osvědčené kmeny životaschopných bakterií
  • obohaceno o vlákninu inulin
  • nová vylepšená technologie ProbioAct s řízeným uvolňovacím systémem Turbo matrice
  • vhodné i jako doplněk při užívání antibiotik
  • vhodné i pro dlouhodobé užívání

Dávkování

Užívejte 1 tobolku 1-2x denně při jídle.

Složení

Kmeny bakterií: Bifidobacterium lactis biotyp A, Bifidobacterium lactis biotyp B, Enterococcus faecium, Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus paracasei, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus salivarius, Lactococcus Lactis v celkovém množství ≥ 1,0 x 109 CFU, inulin 55,2 mg. Celkem: 6,16 mg/cps. CFU …… colony-forming units (počet živých mikroorganismů).

Kukuřičný škrob (zahušťovadlo), maltodextrin (nosič), inulin, chlorid draselný (želírující látka), síran hořečnatý (plnidlo), kmeny bakterií, fruktózový oligosacharid, amylasa (enzym), vanilkový prášek (látka zvýrazňující chuť a vůni), síran manganatý (plnidlo).

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.