Doplněk stravy

Adelle Davis Slunečnicový lecitin 275 g

  • Adelle Davis Slunečnicový lecitin je doplněk stravy s obsahem slunečnicového lecitinu v práškové formě. Lecitin je jeden ze základních stavebních prvků buněčných membrán.
295

Cena za 100 g: 107 Kč

O produktu: Adelle Davis Slunečnicový lecitin 275 g

50135530

Úvod

Lecitin se řadí mezi fosfolipidy a tvoří základní stavební jednotku buněčných membrán. Je důležitou součástí každé buňky lidského těla. Nejvíce se ho nachází v játrech, mozku, plicích, srdci a ve svalech. Lecitin je zdrojem cholinu, který pomáhá udržet zdravá játra, přispívá k normálnímu metabolismu lipidů a příznivě ovlivňuje hladinu homocysteinu. Obsahuje také kyselinu linolovou, která přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 10 g kyseliny linolové denně). Přípravek Adelle Davis Slunečnicový lecitin obsahuje slunečnicový lecitin (20 % fosfatidylcholinu) v práškové formě. Neobsahuje lepek. Bez GMO. 100 % vegan.


Dávkování

Užívejte půl čajové lžičky slunečnicového lecitinu spolu s jídlem a zapijte sklenicí vody. Prášek lze přidat do jogurtů, polévek a do těsta na pečení. Doporučené dávkování do těsta na chléb (2–3 g na 1 kg směsi).


Složení

Slunečnicový lecitin 1200 mg – z toho fosfatidylcholin 240 mg v denní dávce.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí.  Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Tento produkt neobsahuje deriváty sóji ani žádné jiné hlavní alergeny: mléko, vejce, ryby, ústřice, ořechy, obilniny a arašídy. Neobsahuje lepek. 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.