Advance Chlorella + Spirulina BIO 1000 tablet

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance Chlorella + Spirulina obsahuje 100% čisté řasy chlorellu a spirulinu v prémiové BIO kvalitě. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani přídatné látky.
Skladem na e-shopu
389 ušetříte 40 Kč

Původní cena 429 Kč , sleva 9%

Nejnižší cena před slevou: 429 Kč

Cena za 100 kusů: 39 Kč

O produktu

50111404

100% čistá chorella + spirulina prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. Chlorella je přírodním zdrojem vysokého množství vlákniny, vitaminů, minerálů a dalších přírodních látek jako chlorofyl nebo karotenoidy. Chlorella napomáhá z těla odstraňovat toxiny, má schopnost je do sebe absorbovat a napomáhat tak pročištění organismu. Podporuje přirozenou obranyschopnost organismu, energii a vitalitu. Chlorella je antioxidant a pomáhá tak chránit tělo před volnými radikály. Spirulina je také přírodním zdrojem vysokého množství vlákniny a obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit. Spirulina má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Napomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Působí jako antioxidant a pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi. Spirulina Advance je pěstována v čistém prostředí na ostrově Hainan v Jihovýchodní Asii.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% čisté řasy chlorella a spirulina bez přídavných látek
  • BIO kvalita
  • špičková kvalita zpracování

Dávkování

Dospělí užívají 2x denně 6 až 12 tablet. Noví uživatelé bez zkušeností s užíváním mohou začít na dávce 2x denně 3 tablety a dávku postupně po týdnech zvyšovat. Děti od 3 let užívají 1 až 4 tablety denně.

Užívejte ideálně 15 až 30 minut před jídlem. Dostatečně zapijte (min. 2 dcl tekutiny). Během užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin.

Složení

50% BIO chlorella + 50% BIO spirulina 200 mg / 1 tableta.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, poraďte se o vhodnosti užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.