Doplněk stravy

Advance Omega 90 kapslí

Značka: ADVANCE

Doplněk stravy Advance Omega obsahuje kvalitní švýcarský rybí olej MEG-3 s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin.

Akce 4 za cenu 3 Při nákupu 4 ks produktů značky Advance v libovolné kombinaci získáte nejlevnější ks za 0,01 Kč. Akce platí do 30. 4. 2024 nebo do vyprodání zásob.
329

Cena za 1 kus: 3,66 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Limit pro přihlášené je 399 Kč.

O produktu: Advance Omega 90 kapslí

50111413

Úvod

Doplněk stravy Advance Omega obsahuje kvalitní švýcarský rybí olej MEG-3 s vysokým obsahem omega 3 mastných kyselin. Tyto látky si tělo neumí vytvářet a musí je proto přijímat v potravě. Na omega 3 mastné kyseliny jsou bohaté zejména mořské ryby (losos, makrela). EPA (eikosapentaenová kyselina) a DHA (dokosahexaenová kyselina) jsou hlavní omega 3 nenasycené mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na naše zdraví.

Hlavní vlastnosti:

  • EPA a DHA přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně, tedy v dávce obsažené v 1 kapsli)
  • DHA přispívá k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně)
  • kapsle neobsahují lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu

Dávkování

Dospělí užívají 1-2 kapsle denně, dětem se podává 1 kapsle denně. Dostatečně zapijte.


Složení

Rybí olej MEG-3 33/22 (obsah omega-3 min. 60 %, EPA min 33 %, DHA min 22 %), želatina, zvlhčující látka: glycerin. 


Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Ukládejte mimo dosah dětí.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.