Advance Probio24 60 kapslí

50100458

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

339 ušetříte 40 Kč

Původní cena 379 Kč, sleva 11%

Cena za 1 kus(tbl): 6 Kč

O produktu

Přípravek ADVANCE Probio24 obsahuje komplex probiotických 11 kmenů: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei.

Jedná se o komplex vysoce kvalitních probiotických kmenů, který je odolný vůči kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení.

33 miliard živých bakterií (CFU) v denní dávce
Vysoký počet přátelských probiotických bakterií v denní dávce - 33 miliard CFU (kolonie tvořící jednotku) zajištuje maximální efekt. Díky vysoce kvalitním probiotickým kmenům, je tento vysoký obsah živých kultur garantován po celou dobu použitelnosti přípravku.

Prebiotika
Komplex probiotických kmenů v přípravku Probio24 je taktéž doplněn prebiotickou složkou (polysacharid inulin) pro maximální synergický efekt.

Složení:

Probiotický komplex - 11 kmenů
(Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei) 11 miliard CFU*, Prebiotika (inulin) 400 mg v 1 kapsli.

*CFU - colony forming units (kolonie tvořící jednotku)

Jak se ADVANCE Probio24 užívá:

Doporučená dávka: užívejte 1-3 kapsle denně. Užívejte nejlépe společně s jídlem.
Dostatečně zapijte. Vhodné i k dlouhodobému užívání.

Upozornění:

Není určeno pro děti do 3 let. V období těhotenství a kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

 

Parametry
Značka Advance
Forma Kapsle
Věk dítěte od 3 let
EAN 8594015707068