Advance Probio24 60 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance Probio24 je unikátní prémiový probiotický přípravek. Obsahuje komplex 11 odolných probiotických kmenů, 33 miliard živých kultur v denní dávce a prebiotika.
295

Cena za 1 kus: 5 Kč

O produktu

50100458

Přípravek Advance Probio24 obsahuje komplex probiotických 11 kmenů: Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei. Jedná se o komplex vysoce kvalitních probiotických kmenů, který je odolný vůči kyselému prostředí v žaludku. Díky tomu se živé kultury probiotik dostanou v maximální míře do trávicího traktu, kde je cílové místo jejich působení.

33 miliard živých bakterií (CFU) v denní dávce

Vysoký počet přátelských probiotických bakterií v denní dávce - 33 miliard CFU (kolonie tvořící jednotku) zajištuje maximální efekt. Díky vysoce kvalitním probiotickým kmenům, je tento vysoký obsah živých kultur garantován po celou dobu použitelnosti přípravku. Komplex probiotických kmenů v přípravku Probio24 je taktéž doplněn prebiotickou složkou (polysacharid inulin).

Hlavní vlastnosti:

  • 11 živých probiotických kultur doplněných o prebiotika
  • 33 miliard probiotických bakterií v denní dávce
  • neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek

Dávkování

Doporučená dávka: užívejte 1-3 kapsle denně. Užívejte nejlépe společně s jídlem. Dostatečně zapijte. Vhodné i k dlouhodobému užívání.

Složení

Probiotický komplex - 11 kmenů (Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium breve, Lactobacillus bulgaricus, Lactobacillus plantarum, Lactobacillus casei, Lactococcus lactis, Bifidobacterium bifidum, Streptococcus thermophilus, Lactobacillus paracasei) 11 miliard CFU*, Prebiotika (inulin) 400 mg v 1 kapsli. Želatina. Neobsahuje laktózu, mléčnou bílkovinu ani lepek.

*CFU - colony forming units (kolonie tvořící jednotku)

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let. V období těhotenství a kojení doporučujeme vhodnost užívání konzultovat s vaším lékařem. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.