Advance Spirulina 1000 tablet

Doplněk stravy

Značka: ADVANCE
Advance Spirulina obsahuje 100% čistou spirulinu prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
379 ušetříte 190 Kč

Původní cena 569 Kč sleva 33%

Cena za 100 kusů: 38 Kč

O produktu

50092802

100% čistá spirulina prémiové BIO kvality. Tablety se šetrně lisují a neobsahují žádná pojiva ani další přídatné látky. Spirulina je přírodním zdrojem vysokého množství vlákniny a obsahuje 18 různých aminokyselin, včetně esenciálních, které si tělo neumí samo vyrobit. Spirulina má pozitivní vliv na přirozenou obranyschopnost a imunitní systém. Napomáhá kontrole tělesné hmotnosti. Působí jako antioxidant a pomáhá udržet normální hladinu cukru v krvi. Spirulina Advance je pěstována v čistém prostředí na ostrově Hainan v Jihovýchodní Asii. Teplo, průzračně čistá voda a extrémně silný sluneční svit po dobu 12 hodin denně zaručují optimální podmínky pro růst spiruliny. Kontrolované podmínky pěstování zaručují čistotu finální suroviny bez obsahu kontaminujících látek. Kvalita surovin a celého výrobního procesu je garantována certifikací BIO (konkrétně certifikáty Organic Naturland a  Organic CERES).

Hlavní vlastnosti:

  • 100% čistá spirulina bez přídavných látek
  • BIO kvalita
  • špičková kvalita zpracování

Dávkování

Dospělí: 2x denně 6 až 12 tablet. Noví uživatelé bez zkušeností s užíváním: začněte na dávce 2x denně 3 tablety a dávku postupně po týdnech zvyšujte. Děti od 3 let: 1 až 4 tablety denně. Užívejte ideálně 15 až 30 minut před jídlem. Dostatečně zapijte (min. 2 dcl tekutiny). Během užívání doporučujeme zvýšený příjem tekutin.

Složení

Spirulina 200mg/1 tableta.

Upozornění

Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Při poruchách krevní srážlivosti, nebo pokud užíváte léky na snížení srážlivosti krve, se poraďte o vhodnosti užívání s lékařem. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. V případě potřeby se o vhodnosti užívání poraďte s Vaším lékařem nebo lékárníkem. Skladujte v suchu a temnu při teplotě do 25 °C. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu. Doplněk stravy.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.