Doplněk stravy

Advance Tenzin 60 kapslí

Značka: ADVANCE

Advance Tenzin obsahuje kombinaci 8 aktivních přírodních látek - rybího oleje s omega-3, extraktu z česneku, olivovníku, zeleného čaje, vinné révy, koenzymu Q10 a vitamínů B1 a B6.

329

Cena za 1 kus: 5,48 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Advance Tenzin 60 kapslí

50100454

Úvod

Advance Tenzin je komplexní doplněk stravy s obsahem 8 účinných přírodních látek, který je vhodný i pro dlouhodobé užívání. Obsažené omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), česnek, olivovník, zelený čaj, réva vinná a thiamin přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně). Olivovník a réva vinná přispívají k udržení normálního krevního tlaku. Česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu.

Hlavní vlastnosti:

  • omega 3 mastné kyseliny (EPA a DHA), česnek, olivovník, zelený čaj, réva vinné a thiamin přispívají k normální činnosti srdce (příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg EPA a DHA denně)
  • olivovník a réva vinná přispívají k udržení normálního krevního tlaku
  • česnek a zelený čaj podporují udržení normální hladiny cholesterolu

Dávkování

Užívejte 1 až 2 kapsle denně. Dostatečně zapijte. Vhodné k dlouhodobému užívání.


Složení

Rybí olej MEG3 o obsahem omega-3 150 mg, Extrakt z česneku setého 100 mg, Extrakt z olivovníku 70 mg, Extrakt ze zeleného čaje 70 mg, Extrakt z révy vinné 50 mg, Vitamin B1 (thiamin) 1 mg, Vitamin B6 (pyridoxin) 1 mg v 1 kaspli. Neobsahuje lepek, laktózu ani mléčnou bílkovinu.


Upozornění

Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Neužívejte při známé přecitlivělosti na některou ze složek produktu. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí! 


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.