Krevní tlak (8)

Řadit
Filtry výpisu
Advance Tenzin  60 kapslí

60 kapslí

Doplněk stravy

Obsahuje unikátní kombinaci aktivních látek - rybího oleje s omega-3, extraktu z česneku, olivovníku, zeleného čaje, vinné révy, koenzymu Q10 a vitamínů B1 a B6.

Akce -11%
Aromatica TlakTEA bylinný čaj 20x1,5 g

bylinný čaj 20x1,5 g

Doplněk stravy

Kokoška, jmelí a přeslička podporují normální činnost oběhového systému.
Evelor H 30 tablet

30 tablet

Doplněk stravy

Tablety s obsahem resveratrolu, který příznivě ovlivňuje kardiovaskulární systém. Získává se z kořenů rostliny křídlatky japonské.

CannamediQ Hypertenzin 60 tobolek

60 tobolek

Doplněk stravy

Obsahuje výtažky z hlohu a vinné révy pro normální činnost srdce.
265 Kč
Dočasně nedostupné
Krevní tlak

Krevní tlak

Krevní tlak je tlak, kterým působí krev na stěnu cévy. Je nezbytný k udržení krevního oběhu a k zajištění dodávek kyslíku a živin všem buňkám těla. Optimální hodnota tlaku krve se pohybuje pod 140/90 mm Hg. V případě, že přesahuje tyto hodnoty, mluvíme o tzv. vysokém krevním tlaku, hypertenzi.

Jak ovlivňuje tlak krve životní styl?

Pro udržení správných hodnot krevního tlaku se doporučuje se každodenní pohybová aktivita, dostatek spánku a omezení stresu. V případě nadváhy a obezity je vhodné snížit tělesnou hmotnost a nezbytné je také omezit solení, konzumaci alkoholu i kouření. Alespoň 2krát týdně jezte ryby (losos, makrela), které jsou bohatým zdrojemomega-3 nenasycených mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny přispívají k normální činnosti srdce, k udržení normálního krevního tlaku a hladiny triglyceridů v krvi a také k udržení normální činnosti mozku a normálního stavu zraku.