Fytopharma Afroditky Plus tobolky pro sexuální apetit 30 ks

Doplněk stravy

Značka: FYTOPHARMA
3.0
Doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem kotvičníku, muiry paumy a damiány. Kotvičník podporuje normální funkci reprodukčního systému. Muira ovlivňuje hormonální rovnováhu.
Skladem na e-shopu
229

Cena za 1 kus: 8 Kč

O produktu

50091999

Tobolky s obsahem rostlinných extraktů. Kotvičník podporuje sexuální touhu, muira puama napomáhá fyzické a psychické odolnosti organismu a damiána přispívá k dobrému sexuálnímu apetitu. Užívaní se doporučuje při únavě a sexuální pasivitě, u mužů i žen.

Hlavní vlastnosti:

  • kotvičník přispívá k normální funkci pohlavních orgánů
  • kotvičník podporuje normální hormonální aktivitu a funkci močové soustavy a  reprodukčního systému
  • damiána přispívá k sexuálnímu zdraví a k duševní pohodě
  • muira puama podporuje hormonální rovnováhu
  • pro muže i ženy

Dávkování

1-2 tobolky denně polykat celé, zapít přiměřeným množstvím tekutiny. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout.

Složení

1 kapsle obsahuje 100 mg extraktu z kotvičníku (Tribulus terrestris), 100 mg extraktu z Muir Puama (Ptychopetalum olacoides) a 100 mg extraktu z Damiano (Turnera diffusa). Pomocné látky: uhličitan hořečnatý (protihrudkovacia látka), želatina, farbiváE131, E104, E127 a E171.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Nesmí se používat jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí! Uchovávání: Skladovat v uzavřeném obalu, při teplotě 15-25 ° C, chránit před přímým slunečním zářením a sálavým teplem. Uchovávejte mimo dosah malých dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.