Ženské pohlavní orgány

  (16)
Seřadit podle
 • Clerex Acute

  10 tobolek pro ženy
  Podporuje hormonální aktivitu a sexuální zdraví žen.
 • Advance Maca

  90 kapslí
  4.5
  (2)
  Vysoce koncentrovaný extrakt z kořene řeřichy peruánské známé jako Maca.
 • Kombinace probiotických bakterií pro obnovu střevní i vaginální flory.
 • Kombinace probiotických bakterií pro obnovu střevní i vaginální flory.
 • Doplněk stravy pro ženy pro podporu vaginálního komfortu.
 • Obsahuje extrakt z dýňových jader, který napomáhá normální funkci močového měchýře.
 • Advance Candix

  60 kapslí
  Kombinace kyseliny kaprylové, lactobacillus acidophilus a vitaminu C, který podporuje imunitu.
 • Kombinace probiotických bakterií pro obnovu střevní i vaginální flory a imunolyzátů.
 • Přírodní doplněk stravy určený pro ženy, které chtějí vylepšit svou sexuální spokojenost.
 • Doplněk stravy s L-argininem a macou, která podporuje fyzickou kondici.
 • Fytopharma Afroditky Plus

  tobolky pro sexuální apetit 30 ks
  3.0
  (1)
  Doplněk stravy ve formě tobolek s obsahem kotvičníku, muiry paumy a damiány.
 • Indonal Woman

  30 kapslí
  Indonal Woman je potravinový doplněk přírodního původu určený ženám. Obsahuje účinné látky získané z brukvovité zeleniny.
 • Obsahuje komplex aktivních látek, které napomáhají k úspěšnému početí.
 • Prášek z bylin s maca a kotvičníkem, který povzbuzuje hormonální aktivitu.
 • Zerex Maca

  100 kapslí
  Maca podporuje vitalitu a plodnost, přispívá k duševní vyrovnanosti.
 • Zerex Womex

  50+10 kapslí
  Podporuje vitalitu a sexuální zdraví ženy, přispívá k duševní pohodě.
Ženské pohlavní orgány

Ženské pohlavní orgány

Doplňky stravy pro ženskou vitalitu

Doplňky stravy určené pro povzbuzení ženské vitality a sexuálního apetitu obsahují osvědčené podpůrné byliny, jako je kotvičník zemní, maca (řeřicha peruánská), damiána, pepř a další. Pro péči o močové cesty, které jsou pro ženské zdraví také velice důležité, jsou určeny extrakty z dýňových jader.

Kotvičník

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá poléhavá bylina rozšířená v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Obsahuje celou řadu účinných látek, především fytosteroly, saponiny, alkaloidy, flavonoidy, vitaminy a minerály. Je přírodním stimulantem, který podporuje přirozenou vitalitu žen (i mužů). Kotvičník pozitivně ovlivňuje funkci pohlavních orgánů, močové soustavy a hormonální aktivitu, přispívá k přirozené obranyschopnosti. Napomáhá správné činnosti nervové soustavy a kardiovaskulárního systému, přispívá k normální funkci dýchacího systému a pomáhá udržet správnou hladinu cukru v těle. Kotvičník můžete užívat ve formě čaje nebo kapslí. Více o kotvičníku se dočtete v našem podrobném článku.

Maca

Maca neboli řeřicha peruánská (Lepidium meyenii) je rostlina přirozeně rostoucí pouze vysoko v pohoří And v Peru. Ke konzumaci se užívá kořen, který má příjemnou karamelově nasládlou chuť. Pro své unikátní vlastnosti a komplexní působení na organismus je maca někdy označována jako peruánský ženšen. Je oblíbeným produktem z kategorie tzv. superpotravin. Maca je bohatá na vitaminy, minerály a další přírodní látky. Maca přispívá k podpoře plodnosti, pozitivně ovlivňuje vytrvalost a vitalitu, podporuje udržení dobrého fyzického a duševního zdraví.

Extrakt z dýňových jader

Pro správnou funkci močového měchýře a podporu svalů pánevního dna lze doporučit dlouhodobé užívání extraktů z dýňových semen. Semena dýně jsou bohatá na minerály (K, Na, Mg, Ca, P) a obsahují celou řadu aktivních látek, mimo jiné takzvané lignany, které podporují rovnováhu organismu.

Tipy pro ženskou vitalitu z nabídky e-shopu Dr. Max

Vyzkoušejte sílu řeřichy peruánské ve formě kapslí s přípravkem Advance Maca s koncentrovaným extraktem 10:1 z kořene Maca (Lepidium meyenii). Pro velké množství proteinů a antioxidantů má vysokou nutriční hodnotu, a je tak vhodným každodenním doplňkem zdravého jídelníčku.

Clerex pro ženy s obsahem kotvičníku, macy a schizandry v kombinaci s pepřem pro zlepšení prokrvení a vitaminem B6 je určen pro rychlou podporu libida a zlepšení prožitku. Užívá se 1-2 tobolky jednorázově 30-60 minut před sexuálním stykem.

Dr. Böhm Dýňové tablety pro ženu rostlinný doplněk stravy s extraktem z dýňových semen, který podporuje zdraví močových cest. Obsahuje bezolejný extrakt z jader štýrské dýně kombinovaný s isoflavony ze sóji.