Alavis Maxima CFM Whey Protein Concentrate 80% 1500 g

Doplněk stravy

Značka: ALAVIS
5.0
Alavis Maxima CFM Whey Protein Concentrate 80% obsahuje vysoké množství dobře stravitelných syrovátkových bílkovin + vápník. Bílkoviny přispívají k růstu svalové hmoty.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
1 150

Cena za 1 kg: 767 Kč

O produktu

50136579

Alavis Maxima CFM Whey Protein Concentrate 80% je přípravek s vysokým obsahem syrovátkových bílkovin (proteinů), vhodný při všech druzích sportu, i k doplnění jídelníčku při redukci váhy. Bílkoviny jsou důležité pro udržení a růst svalové hmoty a přispívají k udržení normálního stavu kostí. Přípravek obsahuje vápník, který přispívá k normálnímu energetickému metabolismu, přispívá k normální činnosti svalů a udržení dobrého stavu kostí. Alavis Maxima CFM Whey Protein Concentrate 80% je lehce stravitelný, má neutrální příchuť a voní po kvalitním mléce z farmy.

Hlavní vlastnosti

  • vysoký obsah bílkovin
  • zdroj vápníku
  • lehce stravitelný


Dávkování

Doporučené denní dávkování: 0,6 g bílkovin na 1 kg tělesné hmotnosti. Maximální denní dávka jsou 2 porce = 69 g = 6 odměrek (tělesná hmotnost 90 kg).

Složení

Syrovátkový proteinový koncentrát 80% (z mléka - obsahuje mléčné bílkoviny a laktózu, 78,7 % bílkovin v produktu, 80 % bílkovin v sušině), stabilizátor (mono a diglyceridy mastných kyselin). Neobsahuje lepek. Alergeny: produkty z mléka. Nevhodné pro osoby s nesnášenlivostí laktozy a s alergií na bílkovinu kravského mléka.

Použití

1 porce nápoje: 3 odměrky prášku zalijte 300 ml studené vody a rozmíchejte lžičkou. Užívejte nejlépe 30-60 min po cvičení nebo tréninku nebo v průběhu dne pro doplnění bílkovin. 

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.