Kosmetika

ALEPEO Tradiční ručně vyráběné mýdlo Levandule 8% 100 g

Značka: ALEPEO

ALEPEO Tradiční ručně vyráběné mýdlo Levandule 8% šetrně čistí pleť, tělo i vlasy bez zbytečného podráždění a vysoušení. S příjemnou vůní levandule.

85
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: ALEPEO Tradiční ručně vyráběné mýdlo Levandule 8% 100 g

50125866

Úvod

ALEPEO Tradiční ručně vyráběné mýdlo Levandule 8% šetrně myje pokožku i vlasy. Má zvláčňující, vyživující a regenerační účinky. Vytváří jemnou pěnu, která čistí a současně respektuje přirozenou rovnováhu vlhkosti pleti. Vyrábí se z rostlinných olejů, konkrétně vavřínového a olivového oleje, jejichž kombinace nevysušuje a nedráždí pokožku. Mýdlo je 100% přírodní a je vhodné ke každodennímu použití pro všechny typy pokožky, včetně citlivé a jemné pokožky dětí i seniorů. S příjemnou vůní levandule, která potěší tělo i duši.

Výsledek:

  • šetrně čistí pokožku i vlasy 
  • předchází vysoušení a podráždění
  • zanechává pokožku hebkou, vláčnou a provoněnou

Složení

Vavřínový olej chrání pokožku před vysoušením, mírní projevy podráždění a pečuje o poškozené vlasy. Olivový olej zajišťuje hydrataci pokožky a navrací jí pružnost.


Použití

Navlhčenou pokožku jemně masírujte mýdlem a poté opláchněte nebo rozmydlete mýdlo v dlaních a vzniklou pěnou umyjte celé tělo. Vyhněte se oblasti očí. Po použití mýdlo umístěte na podložku, aby uschlo a nemělo tendence se roztékat.


Upozornění

Uchovávejte na suchém a tmavém místě. Od prvního použití spotřebujte do 36 měsíců.


O značce

Tradice, síla a jemnost zároveň. To jsou ručně vyráběná mýdla ALEPEO s 2000 let starou recepturou, která vznikla v syrském městě Aleppo. Základ těchto 100% přírodních mýdel tvoří výhradně luxusní rostlinné oleje. Mýdla naopak neobsahují živočišné tuky. Pokud tedy i Vy chcete své pokožce dopřát to nejlepší, tak jsou mýdla ALEPEO skvělou volbou.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.