Allnature Detoxikace + játra bylinný extrakt 60 kapslí

Doplněk stravy

Skladem na e-shopu

199 ušetříte 100 Kč

Původní cena 299 Kč, sleva 33%

Cena za 1 kus(tbl): 3 Kč

O produktu

Směs bylinných extraktů, které pomáhají očistit náš organismus od škodlivých látek a toxinů. Vlivem životního prostředí, ve kterém žijeme, jsme na sbírání nečistot do těla velmi náchylní (výfukové plyny z aut a jiných dopravních prostředků, konzervanty a barviva z jídla). Co tělu vůbec neprospívá jsou cigarety, alkohol, stres, mastné jídlo, uzené věci, cukr, bílé pečivo. 

Nejlepším pomocníkem při detoxikaci jsou antioxidanty (zelený čaj, Schizandra chinensis, ostropestřec). Extrakt je doplněný navíc o vitamín C, který příznivě ovlivňuje imunitní systém.

  • zelený čaj přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti a oxidaci tuků, k normálnímu stavu pokožky, k duševnímu stavu a výkonu koncentrace, k normální činnosti srdce, k normální hladině glukózy v krvi a normálnímu stavu kostí
  • pampeliška pomáhá při žaludečních potížích, podporuje trávení a přispívá k normální činnosti jater
  • ostropestřec mariánský přispívá k normální funkci jater pomáhá při trávení a pročištění těla

Dávkování

Užívejte 1–2 kapsle denně.

Složení

Ostropestřec mariánský 120 mg, klanopraška 50 mg, zelený čaj 50 mg, lékořice lysá 50 mg, pampeliška lékařská 50 mg, vitamin C 80 mg v jedné kapsli.

Želatinová kapsle, Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) standardizovaný extrakt, Klanopraška čínská (Schizandra chinensis) standardizovaný extrakt, zelený čaj (Camellia sinensis) standardizovaný extrakt, Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra) standardizovaný extrakt, Pampeliška lékařská (Taraxacum officinale) kořen, vitamín C (kyselina L-askorbová), stearan hořečnatý rostlinného původu,
mikrokrystalická celulóza.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Neužívejte v případě přecitlivělosti na některou ze složek. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Uchovávejte mimo dosah dětí.