Allnature Goji sušené plody 1000 g

Potraviny a nápoje

Značka: ALLNATURE
Sušené plody kustovnice čínské obsahující 18 druhů aminokyselin, vitamíny a 21 stopových prvků. Goji jsou bohatým zdrojem karotenoidů.
Skladem na e-shopu
379

Cena za 100 g: 38 Kč

O produktu

50092041

Allnature Goji, neboli kustovnice čínská, jsou sušené plody nejvyšší jakosti, které mají temně červenou barvu a chutnají asi tak, jako když zkombinujete třešně s brusinkami a šípky. Plody kustovnice čínské patří mezi tzv. superpotraviny díky množství tělu prospěšných látek. Kustovnice čínská obsahuje mimo jiné stopové prvky, karotenoidy, 18 druhů aminokyselin včetně 8 esenciálních, beta-sitosterol a 5 karotenoidů.

Kustovnice čínská

Kustovnice čínská je asi 150 cm vysoký keř s oranžovými plody a roste v jihovýchodní Asii od subtropů až po Himaláje. Půda, na které se jí v této oblasti daří, je obzvlášť bohatá na minerály, mnoho řek a potoků navíc zajišťuje celé úrodě maximální množství dalších látek, které jsou prospěšné cenné pro lidský organismus. O rostliny goji se místní lidé starají s obrovskou péčí. Zralé plody se sklízejí tak, že se velmi opatrně setřásají na podložku, protože při špatném zacházení bobule zčernají, poté se nechává takto šetrně sklizená úroda v polostínu uschnout. 

goji

Jak konzumovat Goji:

Kustovnice čínská se dá, podobně jako rozinky, jíst v sušené podobě, ale také si ji můžete přidat do cereálií, jogurtu, rýže, koláčů, nebo ovocných koktejlů. Pokud nemáte rádi suché plody, tak 3 čajové lžičky goji zalijte 3/4l horké vody, nechejte 3 minuty odstát a sceďte. Vzniklý čaj si klidně přislaďte například medem a plody kustovnice můžete samostatně zkonzumovat.

Hlavní vlastnosti:

  • sušené plody goji v té nejvyšší možné kvalitě
  • sladko-kyselá chuť
  • vhodné k přímé spotřebě i na vaření, pečení, k přípravě čaje

Složení

Bobule kustovnice čínská (goji), konzervant (oxid siřičitý).

Použití

Ideální denní konzumace je 10 až 20 g sušených plodů.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.