Allnature Hericium Korálovec ježatý 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Korálovec ježatý (Hericium) je přírodním zdrojem beta-glukanů. Obsahuje také velké množství aminokyselin, nenasycené mastné kyseliny, řadu vitaminů, minerálů a stopových prvků.
Skladem na e-shopu
349

Cena za 100 g: 1 163 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu

50108192

Korálovec ježatý (Hericium) je vzácná ježatá houba rostoucí na podzim na dřevu listnáčů, především buků a dubů. V tradiční čínské medicíně patří mezi nejoblíbenější houby. Korálovec je bohatý zejména na beta-glukany. Obsahuje také významné množství aminokyselin, především L-alanin nebo L-leucin, který patří mezi esenciální aminokyseliny a kyselinu linoleovou. Korálovec vyniká i obsahem vitaminů skupiny B a D, minerálních a stopových prvků - například hořčíku, sodíku, draslíku, zinku, selenu nebo mědi.

Hlavní vlastnosti:

  • extrakt z houby Hericium
  • nejoblíbenější houba tradiční čínské medicíny
  • obsahuje beta-glukany, aminokyseliny, mnoho vitamínů, minerálů a stopových prvků

Dávkování

Doporučené denní dávkování jsou 2-3 tobolky denně, 5 dní v týdnu a 2 dny pauza nebo 3 týdny a 1 týden pauza. Doporučujeme užívat 20 minut před jídlem, zapijte neperlivou vodou nebo čajem. 

Složení

Extrakt z plodnice Hericium erinaceus (korálovec ježatý) v želatinových tobolkách. 

Upozornění

Doplněk stravy. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte uvedené dávkování. Není určeno dětem do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí. Po otevření spotřebujte do 3 měsíců. Nedoporučujeme užívat při akutních potížích.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.