Allnature Kokosový olej ve spreji 300 ml

Potraviny a nápoje

Značka: ALLNATURE
Allnature Kokosový olej ve spreji pro zdravější smažení umožňuje přesné dávkování a rovnoměrné nanášení a zároveň zamezí připalování či slepení potravin.

Produkt ješte není dostupný Tento produkt je vyprodaný a neznáme přesný termín jeho dodání na sklad

139 ušetříte 14 Kč

Původní cena 153 Kč, sleva 9%

Cena za 100 ml: 46 Kč

Dočasně nedostupné

O produktu

50131040

Přemýšlíte, jak vařit zdravěji? Allnature Kokosový olej ve spreji je výborným pomocníkem v kuchyni pro všechny, kdo chtějí mít množství tuku pod kontrolou. Jeho použití je komfortní a snadné, následný úklid je také rychlejší než u běžného oleje, což ocení nejedna hospodyně. Jeho výhodou je rovnoměrné nanášení a přesné dávkování. Je vhodný na vymazání forem či plechů, ale dobře Vám poslouží například také k nastříkání zeleniny, kterou potřebujete okořenit – koření na ní bude lépe držet. Kokosový olej ve spreji lze využít do salátů i na grilování, vaření či smažení. Hodí se na přípravu palačinek, ryb, vajec nebo dresinků.

Hlavní vlastnosti:

  • umožňuje rovnoměrné nanášení a dávkování
  • vhodný pro studenou i teplou kuchyni
  • ideální na cesty

Složení

66,5 % kokosový olej, slunečnicový olej, propan butanová směs.

Použití

Před použitím řádně protřepejte a nanášejte ze vzdálenosti 25 - 30 cm.

Upozornění

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout! Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Nevystavujte teplotě přesahující 50 stupňů Celsia. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.