Doplněk stravy

Allnature Kolagen Original Premium 200 g

Značka: ALLNATURE

Kolagen tvoří základní stavební složku pojivových tkání, tj. chrupavek, kloubů, vazů a šlach, kůže, vlasů a nehtů. Dodejte jej organismu snadnou cestou s Allnature Kolagen Original Premium práškem.

279

Cena za 100 g: 139,50 Kč

Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 28.7.2024.

O produktu: Allnature Kolagen Original Premium 200 g

50108636

Úvod

Kolagen, jako jeden z nejhojněji se vyskytujících proteinů v našem těle, je základní stavební hmotou vazivové tkáně kloubů, svalů, šlach a kůže. Kolagen zajišťuje elasticitu kůže, navíc pomáhá nahrazovat odumřelé buňky. Pomáhá udržovat pokožku hebkou, pružnou a dlouhodobě hydratovanou. Se vzrůstajícím věkem dochází ke zpomalení jeho přirozené tvorby. Tento degenerativní proces má na svědomí typické příznaky stárnutí, jako jsou vrásky nebo bolesti kloubů. Allnature kolagen v prášku má neutrální chuť a výborně se rozpouští ve vodě. Pro optimální účinek je důležitý správný přísun vitaminu C, který mění kolagen na využitelný protein.

Hlavní vlastnosti:

  • hydrolyzovaný kolagen typu I v prášku
  • má neutrální chuť
  • skvěle se rozpouští ve vodě - snadné použití

Dávkování

2 lžíce kolagenu vmíchejte do 200-300 ml vody nebo jiného nápoje (teplého nebo studeného) a vypijte. TIP! Prášek lze rovněž přisypat do jogurtu, smoothie, kaše, polévky nebo omáčky. Doporučené dávkování: 10-20g denně (2-4 lžíce).


Složení

100% hydrolyzovaný kolagen. Alergeny: Může obsahovat stopy lepku, arašídů a skořápkových plodů.


Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.