Allnature Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C příchuť pomeranč 100 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Allnature Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C obsahuje kolagen v kombinaci s vitaminem C a kyselinou hyaluronovou. Pro krásnou pleť, pevné kosti a zdravé chrupavky.
395

Cena za 100 g: 395 Kč

FKSP
Produkt lze uhradit kartou FKSP Edenred card

O produktu: Allnature Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C příchuť pomeranč 100 g

50142445

Pro krásu Vaší pleti a pevné kosti. Přípravek Allnature Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitaminem C obsahuje kombinaci hovězího kolagenu, kyseliny hyaluronové a vitaminu C. Pravidelný přísun této kombinace napomáhá k hladké, elastické a hydratované pokožce a také podpoří tvorbu chrupavek a kostí. Lehce rozpustný sypký prášek rozmícháte ve sklenici vody a pochutnáte si tak na lahodném nápoji s osvěžující pomerančovou příchutí. Přípravek je bez cukru, slazen sukralózou.

Hlavní složky:

  • bílkovina kolagen je základní stavební jednotkou pojivových tkání, podporuje elastičnost a pevnost kůže
  • vitamin C přispívá k normální tvorbě kolagenu, který podporuje správné fungování našich kostí, kůže, chrupavek, krevních cév, zubů a dásní, chrání buňky před oxidačním stresem a napomáhá správné funkci imunitního systému
  • kyselina hyaluronová je součástí pojivových a pokožkových tkání v těle, tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty, má schopnost na sebe vázat velké množství vody a zajišťuje tak hlubokou hydrataci a elasticitu pleti

Dávkování

5 g prášku (1 lžíce) přidejte do 250 ml vody a promíchejte.

TIP! Prášek můžete také přisypat do jogurtu, smoothie, kaše, polévky nebo omáčky.

Složení

Hovězí kolagen 4 500 mg, vitamin C 80 mg (100 % referenční výživová hodnota), kyselina hyaluronová 80 mg v denní dávce 5 g.

Hovězí kolagen, aroma pomeranč, vitamin C, kyselina hyaluronová, kyselina citronová (regulátor kyselosti), barvivo betakaroten, sukralóza (sladidlo).

Upozornění

Doplněk stravy se sladidly. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.