Allnature Mořský kolagen Original Premium 200 g

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Dostatek kolagenu v pokožce ovlivňuje její pružnost a pevnost. Allnature Mořský kolagen Original Premium obsahuje kolagen typu I ve snadno vstřebatelné formě.
Skladem na e-shopu
nebo okamžitě k rezervaci v 0 lékárnách
399 ušetříte 128 Kč

Původní cena 527 Kč sleva 24%

Cena za 100 g: 200 Kč

O produktu

50122822

Kolagen je nezbytnou součástí všech pojivových tkání v našem těle a podílí se i na kráse naší pleti. V mládí, kdy má dostatek kolagenu, je pokožka pevná, pružná a hydratovaná. S přibývajícím věkem však přirozená tvorba kolagenu klesá a důsledkem toho je postupná ztráta pevnosti pleti a tvorba vrásek. Allnature Mořský kolagen Original Premium obsahuje 100% hydrolyzovaný kolagen typu I ve snadno vstřebatelné formě. Chuťově neutrální prášek je skvěle rozpustný ve vodě.

Hlavní vlastnosti:

  • obsahuje mořský kolagen typu I
  • snadno vstřebatelná forma
  • dobře rozpustný ve vodě

Dávkování

2 lžíce kolagenu vmíchejte do 200-300 ml vody nebo jiného nápoje (teplého nebo studeného) a vypijte. Díky neutrální chuti jej můžete zamíchat do jakéhokoliv jídla či pití.

Složení

100% hydrolyzovaný kolagen prášek.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není určeno pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy musí použití přípravku konzultovat se svým lékařem. Není náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Uchovávejte mimo dosah dětí!

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.