Allnature Reishi 100 kapslí

Doplněk stravy

Značka: ALLNATURE
Houba Reishi posiluje přirozenou obranyschopnost organismu, pomáhá zajišťovat normální funkci oběhové soustavy a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.
Skladem na e-shopu
386

Cena za 100 g: 1 287 Kč

O produktu

50108190

Reishi je houba rostoucí na kmenech nebo pařezech listnatých dřevin. V tradiční čínské medicíně má přezdívku “houba nesmrtelnosti” nebo chytrá houba. Obsahuje řadu cenných látek pro lidský organismus, zejména beta-glukany, dále vitaminy a minerální látky. Jedním ze základních stopových prvků je zinek, který přispívá k udržení stálosti kyselosti organismu.

Reishi (Lesklokorka lesklá):

  • příznivě působí na přirozenou obranyschopnost organizmu
  • podporuje normální funkci oběhového systému
  • napomáhá udržet normální hladinu cholesterolu v krvi 

Dávkování

1 - 2 tobolky denně. 5 dní v týdnu užívat a na 2 dny vysadit. Užívejte na lačno, dostatečně zapijte. V době užívání Reishi doporučujeme zvýšit příjem vitamínu C.

Složení

Reishi (Ganoderma lucidum, Lesklokorka lesklá) 100 % standardizovaný extrakt – 40 % polysacharidů, stearan hořečnatý (plnidlo), vegetariánská kapsle.

Upozornění

Doplněk stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není vhodné pro děti do tří let, těhotné a kojící matky. Ukládat mimo dosah dětí! Nenahrazuje pestrou a vyváženou stravu.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.