Almiral gel 250 g

50025727

Registrovaný léčivý přípravek

Skladem na e-shopu

199 ušetříte 40 Kč

Původní cena 239 Kč, sleva 17%

O produktu

ALMIRAL GEL obsahuje diklofenak, který působí proti bolesti, zánětu a zmírňuje otoky. ALMIRAL GEL se používá k lokální léčbě onemocnění pohybového aparátu, především k odstranění bolesti a zánětu svalů a kloubů. U dospívajících od 14 let lze ALMIRAL GEL použít při akutních poraněních, jako jsou podvrknutí, pohmoždění a úrazy způsobené při sportu. U dospělých pak při poranění šlach, svalů a kloubů např. při vymknutí, natáhnutí nebo pohmoždění a při bolestech zad. Přípravek ALMIRAL GEL je určen k zevnímu použití, nemastí a proniká velice dobře pokožkou. ALMIRAL GEL je určen pro dospělé a dospívající od 14 let.

Dávkování

Dospělí a dospívající od 14 let aplikují Almiral gel 3-4krát denně na bolestivou oblast.

Složení

Léčivou látkou je diclofenacum diethylaminum. 1 g gelu obsahuje diclofenacum diethylaminum 11,6 mg, což odpovídá diclofenacum natricum 10 mg.

Pomocnými látkami jsou propylenglykol, isopropylalkohol, karbomer 940, dipropylenglykol-monomethylether, silice máty peprné a čištěná voda.

Upozornění

LÉČIVÝ PŘÍPRAVEK, ČTĚTE POZORNĚ PŘÍBALOVÝ LETÁK.

Parametry
Značka Almiral
SUKL název ALMIRAL 10MG/G GEL 250G
Farmakoterapeutická skupina nesteroidní antiflogistika a antirevmatika
Forma Gel
Věk dítěte od 14 let
SUKL kód 67550
EAN 907607
Přílohy
Příbalová infomace PDF