Doplněk stravy

Allnature Aloe Vera BIO 100% šťáva 1000 ml

Značka: ALLNATURE
4.8

Přírodní 100% šťáva z Aloe Vera BIO je vyrobena nejmodernější metodou zpracování, aby rostlina vydala maximum svých účinných látek bez snížení jejich účinnosti.

Velikost balení
189

Cena za 1 litr: 189,00 Kč

Maximální povolený počet: 1 ks
Doprava zdarma při nákupu nad 399 Kč. Platné do 23.6.2024.

O produktu: Allnature Aloe Vera BIO 100% šťáva 1000 ml

50078655

Úvod

Vysoce kvalitní 100% přírodní Aloe Vera v BIO kvalitě je k dispozici ve formě šťávy jako doplněk stravy pro podporu zdravého životního stylu a zdraví samotného. Pečlivě kontrolovaný produkt německé kvality dodržuje nejpřísnější standardy, takže máte jistotu, že pijete to nejlepší na trhu. Aloe Vera pochází přímo ze slunného Mexika, nejde o žádný koncentrát a umělé ředění, ale o čistou šťávu bez konzervantů přímo z Aloe Vera. Po pečlivé sklizni a šetrném lisování a filtrování šťávy je Aloe Vera ve své tekuté podobě plněna do skleněných lahví, což zaručuje zachování vysoké kvality a energie této rostliny. Šťáva je velmi příjemná na pití, osvěžující a jemná. Potěšte své tělo i chuťové buňky tímto jedinečným doplňkem stravy, který podpoří váš organismus a udrží vašeho tělo v dobré kondici.

Příznivé účinky Aloe vera 

Šťáva z Aloe Vera vyniká svými pozitivními účinky na lidský organismus.  Aloe Vera pomáhá udržovat normální hladinu cukru v krvi a přispívá k správné funkci trávicího systému. Šťávu z Aloe Vera ocení také ženy, neboť Aloe Vera přispívá k udržení komfortu před menstruací i při menstruaci. Aloe Vera je významný antioxidant. Podílí se na udržení přirozené obranyschopnosti a detoxikuje organismus. V neposlední řadě také udržuje normální stav pokožky a pomáhá bojovat s únavou a napětím.

Hlavní vlastnosti:

  • 100% šťáva z Aloe Vera
  • BIO kvalita
  • osvěžující a jemná chuť

Dávkování

3x denně 20 - 50 ml (pro detoxikaci 3x denně 20 ml, při akutních stavech 3x denně 50 ml) vždy cca 1 hodinu před jídlem. Před použitím protřepat.


Složení

100% šťáva Aloe vera, kyselina citronová.


Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Uchovávejte mimo dosah dětí. Není určeno jako náhrada pestré stravy. Ženy, které jsou těhotné nebo se chystají otěhotnět, by měly užívání produktu konzultovat se svým lékařem. Není určeno dětem do 3 let.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.