Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml

Kosmetika

Značka: ALPECIN
Alpecin Hyposensitiv je šampon na suchou a citlivou pokožku hlavy, který velmi jemně čistí pokožku hlavy a pomáhá udržovat potřebnou vlhkost.
Skladem na e-shopu
185

O produktu

50048285

Alpecin Hyposensitiv - šampon na suchou a citlivou pokožku hlavy je vhodný pro ty, kdo trpí pocity pnutí, mají zarudlou, citlivou nebo podrážděnou pokožku hlavy. Byl speciálně vyvinutý pro jedince, kteří trpí přecitlivělou pokožkou hlavy. Povrchově aktivní báze šamponu využívá mimořádně šetrné přísady, které již dále neoslabují obrannou funkci pokožky, ale naopak napomáhají urychlit regeneraci a vytváří zásob hydratační zásoby.Ochrání vaši pokožku před vnějšími vlivy jako je chlad, suchý vzduch nebo prašné prostředí. Citlivá a podrážděná pokožka může být způsobena také vnitřními vlivy, jako jsou genetické predispozice, hormonální změny nebo přirozený proces stárnutí. Alpecin Hyposensitiv šampon obsahuje extrakt ze šalvěje a bisabolol, které zklidňují, předcházejí podráždění pokožky a podporují přirozené funkce pokožky. Během aplikace šampon působí velmi jemně na vaši pokožku a uvolňuje napětí vlasové pokožky. Neobsahuje barviva, parfemaci ani konzervační látky.

Výsledek:

  • ochrana před vnějšími i vnitřními vlivy
  • zklidňuje pokožku hlavy
  • podporuje přirozené funkce pokožky hlavy
  • uvolňuje napětí vlasové pokožky
  • bez barviv, parfemace a konzervantů

Složení

Extrakt ze šalvěje a bisabolol.

Použití

Prostředek aplikujte na vlhké vlasy. Po vytvoření pěny vlasy umyjte a poté důkladně opláchněte čistou vodou.  Šampon je vhodný pro každodenní použití.

Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.