Alpecin

Řadit
Filtry výpisu
Alpecin Medicinal SPECIAL tonikum 200 ml

tonikum 200 ml

Kosmetika

Vitaminové tonikum na vlasy pro náročnou pokožku hlavy. Eliminuje svědění, zarudnutí a pocity napětí na vlasové pokožce.

  249 Kč
  Alpecin Tuning Shampoo šampon 200 ml

  šampon 200 ml

  Kosmetika

  Alpecin Tuning Shampoo-Černý kofeinový šampon je určený pro muže na první šediny a proti dědičnému vypadávání vlasů. Je vhodný pro tmavě blond až černé vlasy.

   225 Kč
   Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 šampon 250 ml

   šampon 250 ml

   Kosmetika

   Obnovte hustotu svých vlasů pomocí šamponu, který stimuluje růst vlasového vlákna přímo u kořínku. Navíc napomáhá v boji s vypadáváním vlasů. 

    145 Kč
    Alpecin Medicinal FORTE intenzivní tonikum na pokožku hlavy 200 ml

    intenzivní tonikum na pokožku hlavy 200 ml

    Kosmetika

    Dopřejte si intenzivní bezoplachovou péči proti vypadávání vlasů. Tonikum navíc tvoří základní péči proti mastným vlasům a nepříjemným lupům.

     169 Kč
     Alpecin Energizer Double Effect Shampoo šampon 200 ml

     šampon 200 ml

     Kosmetika

     Kofeinový šampon s dvojitým efektem pro muže proti vypadávání vlasů a lupům.

      215 Kč
      Alpecin Energizer Liquid tonikum 200 ml

      tonikum 200 ml

      Kosmetika

      Alpecin Liquid je tonikum na vlasy a pokožku hlavy. Zvyšuje aktivitu vlasových kořínků.

       239 Kč
       Alpecin Medicinal na mastné vlasy šampon 200 ml

       šampon 200 ml

       Kosmetika

       Správný šampon pro mastnou pokožku hlavy. Pro každodenní použití.

        139 Kč
        Alpecin SPORT Kofeinový CTX šampon 250 ml

        šampon 250 ml

        Kosmetika

        Alpecin SPORT Kofeinový šampon CTX je určený pro fyzicky aktivní muže. Obsahuje taurin a velké množství mikroživin.

         169 Kč
         Alpecin Medicinal proti lupům šampon 200 ml

         šampon 200 ml

         Kosmetika

         Koncentrovaný šampon odstraňuje lupy a udržuje pokožku hlavy tak, aby nevznikaly nové lupy. Pro každodenní použití.

          139 Kč
          Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml

          šampon 250 ml

          Kosmetika

          Alpecin Hyposensitiv - šampon na suchou a citlivou pokožku hlavy velmi jemně čistí pokožku hlavy a pomáhá udržovat potřebnou vlhkost.

           195 Kč
           Alpecin Hybrid kofeinový šampon 250 ml

           kofeinový šampon 250 ml

           Kosmetika

           Šampon pro muže vhodný pro citlivou a svědivou pokožku a suché lupy. Snadno se používá, hydratuje a zklidňuje pokožku hlavy.

            155 Kč
            Starejte se o své vlasy. Jde o jednu z prvních věcí, které si na vás okolí všímá. Zamezte vypadávání a řídnutí vlasů, posilte je a zajistěte jim lesk a pružnost. Na kvalitní každodenní péči o vlasy se soustředí společnost Alpecin. Vytváří produkty, které kadeřím dodávají novou energii a jsou šetrné k pramínkům od kořínků až ke konečkům, stejně jako k vlasové pokožce. Šampóny, toniky a kondicionéry Alpecin obsahují jako základní složku kofein. Ten podporuje přirozenou regeneraci vlasů a podporuje jejich silný růst.

            Pečlivý výzkum

            O příznivých účincích kofeinu na lidské vlasy byla provedena celá řada studií. Alpecin si před uvedením nových výrobků na trh vytváří podrobný průzkum, kde mimo jiné zkoumá důsledky působení nových látek na pokožku i vlasy samotné. Bylo dokázáno, že kofein je skvělou volbou při léčbě androgenetické alopecie u mužů, podporuje aktivitu vlasových kořínků, neutralizuje negativní vliv testosteronu a příznivě ovlivňuje růst a reprodukci vlasů.

            Pět řešení pro krásné a zdravé vlasy

            Alpecin ve svém sortimentu nabízí pět druhů šampónů. Vyberte si pro sebe ten, který vám nejvíce prospěje. Alpacin Coffein Liquid kombinuje účinné látky s kofeinem a zvyšuje produktivitu vlasových kořínků. Tím zamezuje vypadávání vlasů a také podporuje jejich rychlejší růst. Alpecin Coffein Shampoo C1 působí na vlasy v jejich koříncích, kde stimuluje růst vlasů. Speciálně pro muže vytvořila značka Alpecin šampón SPORT CTX, který účinně bojuje proti vypadávání vlasů. Je výbornou volbou pro fyzicky aktivní muže. Pot během sportování vlasy oslabuje a mastí. Šampón obsahuje účinnou kombinaci kofeinu, taurinu a mikroživin, které zajišťují růst silných vlasů a zamezují jejich vypadávání. Pokud řešíte nadměrné padání vlasů a jejich řídnutí, vyzkoušejte Alpecin Double-Effect Caffeine. Šampón v první fázi odstraňuje staré buňky a vyplavuje lupy z vlasů pryč. Ve druhém kroku kofein pronikne hluboko do vlasového váčku, kde zanechává zásobu živin a chrání vlasy před předčasnou ztrátou aktivity. Zastavte čas s šampónem Alpecin Tuning. S přibývajícím věkem vlasy ztrácí schopnost produkovat barevný pigment a vlasy bělají. Tento šampón je v počátcích procesu lehce obarví a intenzivní pigmenty zajistí tmavou a objemnou kštici.