Alpecin

Řadit
Filtry výpisu
Alpecin Tuning Shampoo šampon 200 ml

šampon 200 ml

Kosmetika

Alpecin Tuning Shampoo-Černý kofeinový šampon je určený pro muže na první šediny a proti dědičnému vypadávání vlasů. Je vhodný pro tmavě blond až černé vlasy.

  229 Kč
  Alpecin Medicinal SPECIAL tonikum 200 ml

  tonikum 200 ml

  Kosmetika

  Vitaminové tonikum na vlasy pro náročnou pokožku hlavy. Eliminuje svědění, zarudnutí a pocity napětí na vlasové pokožce.

   249 Kč
   Alpecin Medicinal proti lupům šampon 200 ml

   šampon 200 ml

   Kosmetika

   Koncentrovaný šampon odstraňuje lupy a udržuje pokožku hlavy tak, aby nevznikaly nové lupy. Pro každodenní použití.

    145 Kč
    Alpecin Hyposensitiv šampon 250 ml

    šampon 250 ml

    Kosmetika

    Alpecin Hyposensitiv - šampon na suchou a citlivou pokožku hlavy velmi jemně čistí pokožku hlavy a pomáhá udržovat potřebnou vlhkost.

     199 Kč
     Alpecin Hybrid kofeinový šampon 250 ml

     kofeinový šampon 250 ml

     Kosmetika

     Šampon pro muže vhodný pro citlivou a svědivou pokožku a suché lupy. Snadno se používá, hydratuje a zklidňuje pokožku hlavy.

      159 Kč
      Alpecin Energizer Double Effect Shampoo šampon 200 ml

      šampon 200 ml

      Kosmetika

      Kofeinový šampon s dvojitým efektem pro muže proti vypadávání vlasů a lupům.

       229 Kč
       Alpecin Energizer Liquid tonikum 200 ml

       tonikum 200 ml

       Kosmetika

       Alpecin Liquid je tonikum na vlasy a pokožku hlavy. Zvyšuje aktivitu vlasových kořínků.

        199 Kč
        Alpecin Medicinal na mastné vlasy šampon 200 ml

        šampon 200 ml

        Kosmetika

        Správný šampon pro mastnou pokožku hlavy. Pro každodenní použití.

         129 Kč
         Alpecin SPORT Kofeinový CTX šampon 250 ml

         šampon 250 ml

         Kosmetika

         Alpecin SPORT Kofeinový šampon CTX je určený pro fyzicky aktivní muže. Obsahuje taurin a velké množství mikroživin.

          165 Kč
          Alpecin Medicinal FORTE intenzivní tonikum na pokožku hlavy 200 ml

          intenzivní tonikum na pokožku hlavy 200 ml

          Kosmetika

          Dopřejte si intenzivní bezoplachovou péči proti vypadávání vlasů. Tonikum navíc tvoří základní péči proti mastným vlasům a nepříjemným lupům.

           159 Kč
           Alpecin Energizer Coffein Shampoo C1 šampon 250 ml

           šampon 250 ml

           Kosmetika

           Obnovte hustotu svých vlasů pomocí šamponu, který stimuluje růst vlasového vlákna přímo u kořínku. Navíc napomáhá v boji s vypadáváním vlasů. 

            139 Kč
            Starejte se o své vlasy. Jde o jednu z prvních věcí, které si na vás okolí všímá. Zamezte vypadávání a řídnutí vlasů, posilte je a zajistěte jim lesk a pružnost. Na kvalitní každodenní péči o vlasy se soustředí společnost Alpecin. Vytváří produkty, které kadeřím dodávají novou energii a jsou šetrné k pramínkům od kořínků až ke konečkům, stejně jako k vlasové pokožce. Šampóny, toniky a kondicionéry Alpecin obsahují jako základní složku kofein. Ten podporuje přirozenou regeneraci vlasů a podporuje jejich silný růst.

            Pečlivý výzkum

            O příznivých účincích kofeinu na lidské vlasy byla provedena celá řada studií. Alpecin si před uvedením nových výrobků na trh vytváří podrobný průzkum, kde mimo jiné zkoumá důsledky působení nových látek na pokožku i vlasy samotné. Bylo dokázáno, že kofein je skvělou volbou při léčbě androgenetické alopecie u mužů, podporuje aktivitu vlasových kořínků, neutralizuje negativní vliv testosteronu a příznivě ovlivňuje růst a reprodukci vlasů.

            Pět řešení pro krásné a zdravé vlasy

            Alpecin ve svém sortimentu nabízí pět druhů šampónů. Vyberte si pro sebe ten, který vám nejvíce prospěje. Alpacin Coffein Liquid kombinuje účinné látky s kofeinem a zvyšuje produktivitu vlasových kořínků. Tím zamezuje vypadávání vlasů a také podporuje jejich rychlejší růst. Alpecin Coffein Shampoo C1 působí na vlasy v jejich koříncích, kde stimuluje růst vlasů. Speciálně pro muže vytvořila značka Alpecin šampón SPORT CTX, který účinně bojuje proti vypadávání vlasů. Je výbornou volbou pro fyzicky aktivní muže. Pot během sportování vlasy oslabuje a mastí. Šampón obsahuje účinnou kombinaci kofeinu, taurinu a mikroživin, které zajišťují růst silných vlasů a zamezují jejich vypadávání. Pokud řešíte nadměrné padání vlasů a jejich řídnutí, vyzkoušejte Alpecin Double-Effect Caffeine. Šampón v první fázi odstraňuje staré buňky a vyplavuje lupy z vlasů pryč. Ve druhém kroku kofein pronikne hluboko do vlasového váčku, kde zanechává zásobu živin a chrání vlasy před předčasnou ztrátou aktivity. Zastavte čas s šampónem Alpecin Tuning. S přibývajícím věkem vlasy ztrácí schopnost produkovat barevný pigment a vlasy bělají. Tento šampón je v počátcích procesu lehce obarví a intenzivní pigmenty zajistí tmavou a objemnou kštici.