Alpecin

Starejte se o své vlasy! Jde o jednu z prvních věcí, které si na vás okolí všímá. Zamezte vypadávání a řídnutí vlasů, posilte je a zajistěte jim lesk a pružnost. Na kvalitní každodenní péči o vlasy se soustředí společnost Alpecin. Vytváří produkty, které kadeřím dodávají novou energii a jsou šetrné k pramínkům od kořínků až ke konečkům, stejně jako k vlasové pokožce.

Seřadit podle
Alpecin Medicinal FORTE

intenzivní tonikum na pokožku hlavy 200 ml

Kosmetika

Základní péče proti lupům, mastným vlasům a vypadávání vlasů.
165
Alpecin Hybrid

kofeinový šampon 250 ml

Kosmetika

Hydratuje, zklidňuje pokožku hlavy, snižuje svědění a výskyt suchých lupů.
159
Alpecin Hyposensitiv

šampon 250 ml

Kosmetika

Šampon na suchou pokožku hlavy pro udržení potřebné vlhkosti.
205
Alpecin Medicinal SPECIAL

tonikum 200 ml

Kosmetika

Tonikum pro citlivou vlasovou pokožku, náchylnou k vypadáváním vlasů.
219
Alpecin Tuning Shampoo

šampon 200 ml

Kosmetika

Určeno pro muže na první šediny a proti vypadávání vlasů.
205
Alpecin Energizer Liquid

tonikum 200 ml

Kosmetika

Vlasové tonikum pro muže zvyšuje aktivitu vlasových kořínků.
219

Šampóny, tonika a kondicionéry Alpecin obsahují jako základní složku kofein. Ten podporuje přirozenou regeneraci vlasů a podporuje jejich silný růst. O příznivých účincích kofeinu na lidské vlasy byla provedena celá řada studií. Alpecin si před uvedením nových výrobků na trh vytváří podrobný průzkum, kde mimo jiné zkoumá důsledky působení nových látek na pokožku i vlasy samotné. Bylo dokázáno, že kofein je skvělou volbou při léčbě androgenetické alopecie u mužů, podporuje aktivitu vlasových kořínků, neutralizuje negativní vliv testosteronu a příznivě ovlivňuje růst a reprodukci vlasů.

Pět řešení pro krásné a zdravé vlasy

Alpecin ve svém sortimentu nabízí pět stěžejních druhů šampónů. Vyberte si pro sebe ten, který vám nejvíce prospěje: Alpecin Coffein Liquid kombinuje účinné látky s kofeinem a zvyšuje produktivitu vlasových kořínků. Tím zamezuje vypadávání vlasů, a také podporuje jejich rychlejší růst. AlpecinCoffein Shampoo C1 působí na vlasy v jejich koříncích, kde stimuluje růst vlasů. Speciálně pro muže vytvořila značka Alpecin šampón SPORT CTX, který účinně bojuje proti vypadávání vlasů. Je výbornou volbou pro fyzicky aktivní muže. Pot během sportování vlasy oslabuje a mastí. Šampón obsahuje účinnou kombinaci kofeinu, taurinu a mikroživin, které zajišťují růst silných vlasů a zamezují jejich vypadávání. Pokud řešíte nadměrné padání vlasů a jejich řídnutí, vyzkoušejte Alpecin Double-Effect Caffeine. Šampón v první fázi odstraňuje staré buňky a vyplavuje lupy z vlasů pryč. Ve druhém kroku kofein pronikne hluboko do vlasového váčku, kde zanechává zásobu živin a chrání vlasy před předčasnou ztrátou aktivity. Zastavte čas s šampónem Alpecin Tuning. S přibývajícím věkem vlasy ztrácí schopnost produkovat barevný pigment a vlasy bělají. Tento šampón je v počátcích procesu lehce obarví a intenzivní pigmenty zajistí tmavou a objemnou kštici.