Potraviny a nápoje

Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 250 ml

Značka: ALPRO

100% rostlinná alternativa smetany vyrobená ze sóji. Je přirozeně bezlaktózová, s nízkým obsahem cukru, a vhodná i pro vegetariány.

Cena 39 Kč/ks při nákupu 3 ks Při nákupu 3 ks tohoto produktů získáte cenu 39 Kč/ks. Akce platí do 29. 02. 2024 nebo do vyprodání zásob.
45

Cena za 100 ml: 18,00 Kč

O produktu: Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 250 ml

50138775

Úvod

Ať už jste vegetarián, chcete trochu odlehčit jídelníček nebo ulevit planetě, je tu pro vás Alpro rostlinná alternativa smetany. Sójová „smetana“ je univerzální a snadno zařaditelná do každodenního vaření. Díky bohaté chuti je ideální pro přípravu všech pokrmů: polévek, omáček, těstovinových pokrmů nebo gratinovaných brambor. Kromě toho, že si na ní skutečně pochutnáte, ale uděláte něco dobrého i pro planetu. Sója, použitá k výrobě, neohrožuje deštné pralesy a není ani geneticky modifikovaná. 

Budoucnost naší planety je rostlinná!

Občas je těžké zbavit se starých návyků, s Alpro rostlinnými alternativami to ale pro vás bude hračka. Udělejte i vy alespoň malý krok vpřed, protože i ten může znamenat velkou změnu pro planetu i pro vás. Alpro rostlinné produkty mají celkově přirozeně menší uhlíkovou stopu i menší spotřebu vody než jejich živočišná konkurence. Navíc jsou plněné do recyklovaných, recyklovatelných a rostlinných obalů. Alpro se snaží inspirovat kohokoli na téhle planetě, kdo má chuť něco změnit.

Alpro Sójová alternativa smetany na vaření 250 ml2

Hlavní vlastnosti:

  • přirozeně bez laktózy
  • 100% rostlinná
  • vegetariánská
  • s nízkým obsahem cukru

Složení

Sójová složka (pitná voda, loupané sójové boby (5,5 %)), slunečnicový olej, cukr, emulgátor (estery sacharózy s mastnými kyselinami), stabilizátory (xanthan, karagenan, guma guar), mořská sůl, aroma. Alergeny jsou ve složení vyznačené tučným písmem.


Upozornění: obrázky mají pouze informativní charakter.